astrology book 003

Auns

Dzirksteļos idejas. Īpaša nedēļa intelektuāliem aktīvistiem. Peldēsi plānu un ieceru jūrā. Pieraksti un apdomā visu, kas ienāk prātā. Būs cilvēki, ar kuriem neizdosies vienoties neparko, taču konfliktus tas neraisīs. Uzklausi, neiekarsti un turpini savu ceļu. Daudz uzmanību pievērsīsi pati sev, nevis partnerim. Ieplāno brīvu laiku frizierim, kosmetologam un kopjošām procedūrām.

Vērsis

Profesionālie ceļi nedēļas vidū mīsies ar romantisku noskaņu kā rudens cīnās par savu izpausmi vasaras mēnešos. Pamatīgi jātur sevi rāmjos, lai darbi tiktu uz priekšu. Aktīva naudas kustība. Iespējami papildus ienākumi un tikpat strauji tēriņi. Pievērs uzmanību, kur aiziet nauda. Nedēļas beigas bagātīgas radošo profesiju pārstāvjiem. Enerģija plūdīs, uz daudzām lietām paskatīsies citādi.

Dvīņi

Daudzos profesionālos jautājumos šis tas noskaidrosies un sakārtosies. Tev tikai jābūt drošai par izvēlēto virzienu. Nedēļas noslēgums var būt raibs, pateicoties negaidītiem un ne tik patīkamiem pārsteigumiem. Svešos cilvēkos raugies īpaši vērīgi. Romantiska dzirkstele ar jaunu sparu uzjundīs senās attiecībās. Negaidītas satikšanās pāraugs piedzīvojumu un kaisles pilnos mirkļos.

Vēzis

Tu esi uz īstā ceļa. Tev paveras iespējas, Tev tiek dāvāta veiksmes un izdošanās deva. Tas, ko paveiksi šajās dienās, būs sākums kaut kam lielam. Nedēļa kustībā. Dosies komendējumos vai nelielos izbraucienos pa dzimto zemi. Pavadi laiku vērtīgi sev pašai. Mīlas kontaktos rīvēsies plusi ar mīnusiem. Iespējamas nelielas nesaskaņas par sadzīviskām un vienkāršām tēmām.

Lauva

Darba lietas ies savu gaitu. Īpaši nesatrauksies par fonu, kas tajās valda. Svarīgi vien ienākumi. Pavērsies papildus peļņas iespējas, taču te jābūt ļoti manīgai. Nedēļas beigās nauda kritīs kā pazemē. Visprātīgāk uzticēt naudas lietas partnerim. Mīlas dzīvē kaislīgs un dinamisks ritms. Esat kopā, runājiet viens ar otru, atklājat mazos pikantos noslēpumus.

Jaunava

Jaunavu vēnās plūdis prieka un atzinības asinis. Tu un Tava darbība būs pamanāma visiem. Rēķinies ar ļoti dažādiem un raibiem vērtējumiem. Ieguldījumi stabilās vērtībās. Var būt daudz darba savā vai vecāku īpašumā vai arī profesionāla darbība saistībā ar šo sfēru. Grūti nāksies tikt abiem uz viena viļņa. Laiks kādu mirkli pavadīt katram savās pļavās, starp sev tīkamiem ziediem un priekiem.

Svari

Darba ritms ļoti intensīvs un nedaudz nogurdinošs. Vērts apskatīt vai neesi paņēmusi pārlieku daudz pienākumus. Nozīmīgi lēmumi saistība ar profesionālo ceļu. Pieņemsi emocionālu spriedumu, kurš vēlāk var atkal mainīties. Ļaujies mieram un emocionālam gandarījumam mīļotā cilvēka apskāvienos. Tikai divatā esot sajutīsi īsto dzīves baudījumu.

Skorpions

Iesāktie procesi nedaudz nobremzēsies. Pieej visam ar vēsu prātu, jo šajās dienās Tev jāspēj atzīt pieļautās kļūdas. Neskatoties uz redzamiem šķēršļiem profesionālajā jomā,  Tevi pavadīs emocionāli viegls un gaisīgs noskaņojums. Viegli atradīsi valodu ar zināmiem un nezināmiem ļaudīm. Mīlas dzīve lielā mērā atkarība no Tevis. Ja būsi aktīva, izrādīsi iniciatīvu, skaidri zināsi ko vēlies, ies jautri.

Strēlnieks

Tevi gaida neaizmirstamas un ļoti nozīmīgas tikšanās. Cilvēki, ko satiksi būs vērtīgi kā profesionālajā tā privātajā dzīvē. Ar savām idejām spēsi aizraut un iedvesmot. Lielu daļu laika veltīsi jau iesāktajiem darbiem. Labosi kļūdas, pārrakstīsi reiz uzrakstīto. Nopietnāka situācija finansiālajā jomā. Pieķersies plānošanai, mācīsies izprast taupības nozīmi.

Mežāzis

Svarīgas darīšanas un nozīmīgi procesi baltā krādziņā un stīvās drānās. Par saviem plāniem runā tagadnes vārdā, tiem veras durvis. Tavā ceļā nostāsies cilvēki no pagātnes. Būs jāieskatās acīs, jārunā no sirds. Jo atklātāk, jo vērtīgāk. Sievietes vārdi šajās dienās kā no zeltīta debesu trauka. Ieklausies sniegtajos padomos, apdomā kā tie attiecas uz Tavu dzīvi.

Ūdensvīrs

Visu, ko dari, dari ar izteiksmīgu pārliecību. Šaubas un trīsošas kājas Tevi neaizvedīs turp, kur vēlies nokļūt. Nogursi no atbildības nastas. Daudz domāsi un darīsi brīvdienu vārdā. Izvēlies cilvēkus, ar kuriem vari arī klusēt. Sirds pukstēs straujāk, jo Tavu soli pavadīs prieks, mīlestība un atklātība. Brīvajiem Ūdensvīriem galvu sagrozīs simpātisks svešinieks.

Zivis

Vairākās situācijās uzzināsi ko nozīmē būt ārpus savas komforta zonas. Ikdienas ritmā būs vairākas izmaiņas, kurām nenāksies viegli pielāgoties. Darbā vairāk pievērsies kolēģiem, runā ar viņiem, pavadi mirkli kopā. Pavisam tuvs cilvēks sniegs vērtīgu informāciju. Mīlas dzīvi šaudīs greizsirdības zibeņi. Kaislību pilnās sarunās dzims atziņas, kas izmainīs esošo attiecību statusu.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 

Publicēti Žurnālā IEVA