Šajā laikā organisma audi izjūt īpašu vajadzību pēc skābekļa, tāpēc ieteicamas gaisa vannas, jāattīra ādu un jācenšas vairāk uzturēties svaigā gaisā neatkarīgi no laika apstākļiem. Uz ādu labi iedarbosies gan mājas apstākļos, gan rūpnieciski gatavoti asinsriti veicinoši kosmētiskie līdzekļi. Ādai ar paplašinātām porām noderēs sejas tīrīšana ar ledus gabaliņos sasaldētu salvijas, piparmētru, kumelīšu vai pelašķu tēju.

Iesaku tērēt enerģiju muskuļu nostiprināšanai un ādas tonusa uzlabošanai. Tomēr jāievēro piesardzība veicot spēka vingrinājumus, jāizvairās no pārkaršanas saunā vai atklātā saulē. Šajā laikā, īpaši sievietēm par labu nāks dažādas nodarbības mūzikas ritmā (step aerobika) un muskuļu stiepšanas vingrinājumi.

Matu veselībai iesaku ārstniecisko matu ietīšanu, matu krāsas atjaunošanu, galvas ādas masāžu. Matus var apstrādāt ķīmiski.

Neiesaku veikt redzes pārbaudi, durt ausīs caurumus, pieaudzēt skropstas, palielināt lūpu apjomu. No Botox injekcijām jāatsakās, jo šajā laikā palielinās iespēja dažādiem sarežģījumiem. Nekādā gadījumā nevajadzētu veikt plastiskās operācijas sejas un galvas apvidū. Pieļaujamas tikai ārējas manipulācijas ar kosmētisku mērķi: ādas izlīdzināšana, pīlings, dziļā tīrīšana, kārpiņu, kandilomu un ieaugušu nagu likvidēšana.

Šie ir ieteikumi, kas balstīti tikai uz Mēness atrašanos Zodiaka zīmē.

Dienas kopējo fonu nosaka arī Mēness fāze, citu planētu atrašanās Zodiaka zīmēs un planetārie aspekti.

Iedvesma no V. Tkačenko
Sagatavojusi Rita Riekstiņa

Skaistu pašsajūtu!