Šajā laikā pievēršamies visam neparastajam un oriģinālajam. Uzmanību piesaistīs fantāzijas bagāts grims, saviļņojošs aromāts vai jaunas metodes un iekārtas kosmetoloģijā. Tehnoloģijas, ko izmanto kosmetoloģijā (sejas tīrīšana ar vakuuma metodi, sildošā masāža, karstuma ietekme uz matiem, krioterapija) uzmanīgi jāpielieto tiem, kuri ar to saskaras pirmo Lieliskus rezultātus dos netradicionālās ārstēšanas metodes - bezkontakta masāža, reiki dziedniecība, jogas nodarbības, meditācija.

Jārēķinās, ka noteikt precīzu diagnozi un izstrādāt kosmētisko procedūru plānu, varētu būt apgrūtinoši. Visticamāk izvēle būs spontāna, un procedūru Vieglāk padosies neinfekcioza rakstura iekaisumu, alerģiju, stresa seku utml. ārstēšana. Efektīvas antistresa maskas ar zāļu ekstraktiem, A, C un E vitamīnu, krēmi ar silīcija (homeopātisks Ūdensvīra elements) savienojumiem, citrusaugļu lietošana uzturā un kosmētiskajos līdzekļos. Šajās dienās viegli padodas pigmentācijas plankumu un vasaras raibumu likvidēšana.

Pavasarī šim mērķim var izmantot svaigu pieneņu ziedu sulu vai uzlējumu. Tā kā nu jau rudens klauvē pie loga, noderēs citronu vai gurķu sula. No profesionālās kosmētikas šajās procedūrās jāizmanto līdzekļus, kas satur augļskābes (3 – 5 %) un pienskābes. Mēness Ūdensvīra zīmē pastiprina aktīvā skābekļa iedarbību, tāpēc var izvēlēties krēmus ar Ādas atjaunošanu veicinošām procedūrām šajā laikā praktiski nebūs nekādu rezultātu. Āda viegli atbrīvojas no visa liekā, atgūstot svaigu un jauneklīgu izskatu.

Laikā, kad Mēness Ūdensvīra zīmē var veikt tādas procedūras kā koraļļu pīlings, fotoatjaunošana, ādas lāzerkorekcija un Lai skaista un laimīga pašsajūta.Šie ir ieteikumi, kas balstīti tikai uz Mēness atrašanos Zodiaka zīmē.Dienas kopējo fonu nosaka arī Mēness fāze, citu planētu atrašanās Zodiaka zīmēs un planetārie aspekti.

Iedvesma no V. Tkačenko
Sagatavojusi Rita Riekstiņa