Vēža zīmē atmodina sievietēs sirds siltumu, maigumu, dvēseliskumu, vēlēšanos izskatīties pievilcīgām un noslēpumainām. Šajās laikā vislabvēlīgāk Mēness ietekmē Vēža zīmē dzimušās. Pārējo zīmju pārstāves var izjust iekšēju nemieru un apetītes svārstības.

Nemeklējiet mierinājumu ēdot, jo tas var atstāt ietekmi uz visu gremošanas sistēmu. Vēlams lietot pārtikā tikai dabīgus produktus ar paaugstinātu kālija saturu, dzert bārbeļu un mežrozīšu Visu zodiaka zīmju sievietēm iesaku lietot tikai vieglus (maigus) kosmētiskos līdzekļus. Kosmētiskajām maskām labi derēs skābpiena produkti, putriņa no svaiga gurķa, ķirbja vai banāna. Šajā periodā matus viegli ieveidot ar alus palīdzību (rūgšanas produkti attiecas Efektīvi darbojas profesionālās kosmētikas līdzekļi, kas satur tādus dabīgos biosintēzes aktivatorus kā placentas ekstrakts, orgānu preparāti*.

Augošā mēnesī var sākt ārstniecības kursu, izmantojot Šis mēness periods lieliski piemērots maigai sejas tīrīšanai, rūpēm par ķermeni un krūšu dziedzeriem. SPA salonos jūs varēsiet atpūsties Kleopatras vannās ar siltu pienu, medu un ēteriskajām eļļām, bet pēc pirts vai saunas mīkstināt ādu ar jogurtu vai krējumu. Var vairāk uzmanības pievērst saviem matiem – radikāli mainīt to krāsu vai atjaunot dabīgo toni, veidot ilgviļņus.

Labi apgriezt matus, lai paātrinātu to augšanu (ievērojot mēness fāzes), izveidot jaunu vai likvidēt esošu tetovējumu, izdurt pīrsingu.Nav ieteicams veikt endoskopisko izmeklēšanu un plastiskās operācijas krūšu apvidū.Šie ir ieteikumi, kas balstīti tikai uz Mēness atrašanos Zodiaka zīmē.Dienas kopējo fonu nosaka arī Mēness fāze, citu planētu atrašanās Zodiaka zīmēs un planetārie aspekti.

Iedvesma no V. Tkačenko
Sagatavojusi Rita Riekstiņa