Šis ir viens no pateicīgākajiem laikiem, kad doties pie kosmetologa,lai veiktu kosmētiskās procedūras. Speciālista apmeklējuma ieteicams ietvert ādas rūpīgu izvērtēšanu un izstrādāt procedūru un ādas kopšanas plānu.

Laikā, kad Mēness atrodas Svaru zīmē, var ieplānot plastiskās operācijas sejas daļai, taču te svarīgi ņemt vērā arī Mēness fāzes. Šī laika enerģētika prasa visu organisma sabalansētu darbību un apstākļus. Nav ieteicama strauja temperatūras maiņa, pirts vai saunas apmeklējums, kā arī liela slodze kājām. Uzturā ieteicami svaigi augļi un dārzeņi.

Jāsamazina dzeramā ūdens apjoms, apmaiņā pret to, lietojot minerālvielām bagātu ūdeni, zaļo vai zāļu tēju, kas veicina nieru darbību. Šajā laikā palielinās organisma jūtība pret alerģiskām vielām, organisms kļūst jūtīgāks uz laika apstākļu maiņu. Lai mazinātu šo ietekmi, ieteicams lietot uzturā aveņu lapu tēju vai pat gatavot vannu,no to uzlējuma. Tai piemīt attīroša un sildoša iedarbība.

Laikā, kad Mēness Svaru zīmē, āda ar lielu entuziasmu uzsūks sevi visas vērtīgās vielas, īpaši, ja tās būs rotātas ar aromterapijas elementiem – eļļāmvai ziepēm. Ēteriskās eļļas, kas veicina jaunības saglabāšanos – ciprese, apelsīns, mandarīns, gerānija. Mēness Svaru zīmē paaugstina jūtību uz krāsu uztveri, tādēļ, ja šajās dienās, plāno apmeklēt krāsu terapiju, tā izvērtīsies veiksmīgi, spēcinās imunitāti un lieliski relaksēs. Šie ir ieteikumi, kas balstīti tikai uz Mēness atrašanos Zodiaka zīmē.Dienas kopējo fonu nosaka arī Mēness fāze, citu planētu atrašanās Zodiaka zīmēs un planetārie aspekti.

Iedvesma no V. Tkačenko
Sagatavojusi Rita Riekstiņa