No 1. Līdz 23. Augustam Saule atrodas Lauvas zīmē, kas nozīmē, ka pēdējā vasaras mēnesī spilgta uzmanības gaisma vērsta uz vienu no svarīgākajiem orgāniem – sirdi. Lauvai raksturīgā lepnumā, liksies nemanām savas vainas, vēl jo mazāk lūgsi kādam pēc padoma vai palīdzības. Lauvas zīmei raksturīga tieksme izrādīties.

Par katru cenu izpelnīties novērtējumu un uzslavas jau pašas par sevi rada trauksi. Kā likums, gadījumā, kad to nesaņem – nākas piedzīvot smagus sirds ritma pārsitienus un asinsspiedienu, kas šūpojas līdz ar noskaņojumu. Velti uztraukumi un pašu izdomāts satraukums, atstās tiešu ietekmi uz veselību!6. augustā Mēness veidos saspringo kvadaratūras aspektu ar Saturnu, kas dos zināmu emcionālu spriedzi. Šajā dienā valdīs paaugstināti toņi, taču prātīgākais ko vari darīt, un vajadzētu – elpot lēnām un dziļi un pēc iespējas izvairīties no visām sarunām un situācijām ar emociju sprādziena paaugstinātu bīstamību.

Vēl jo vairāk tas ir tādēļ, ka 6.-7.08 debesu jumā Mēness apciemos Sauli Lauvas zīmē, un emociju pārbagātība tiešā veidā var atsaukties uz ķemeņa motora darbību! Labāk neizaicināt. Mēness un Saules savienošanās uzsāk Jauna Mēness fāzi.

Mēness fāžu laikā ieteicams atbrīvot organismu, ieturēt atslodzes dienas. Jauna Mēness fāzē organisms atbrīvojas no visa liekā, no tā, kas sakrājies dilstoša Mēness fāzē un attīrījies, gatavsuzņemt spēkus un jaunu enerģijas devu.Līdz 13. augustam Saule veido harmonisko trigona aspaktu ar jauninājumu alkstošo Urānu Auna zīmē. Pēkšņas idejas, jauns piegājiens pašsajūtas uzlabošanai patiks ķermenim (Saule) un atstās labu sajūtu arī emocionālā plānā, jo Saule un Mēness, kas atbild par emocijām, viens no otra atradīsies harmoniskā sekstila attālumā.

Te vienīgi jārēķinās, ka jaunās metodes var nevainagoties ar īpašu ilgstpēju, taču patīkamām emocijām gan. 14. augustā Saule un Mēness veido kvadatūru, kurai ir saspringts raksturs. Emocijas un fiziskā pašsajūta rīvējas viena ar otru un meklē taisnību savā starpā. Fāžu maiņa no Jauna Mēness uz Augošu Mēnesi. Tāpat kā visas fāžu maiņas, ieteicams pavadīt ar atpūtu organismam, vieglu uzturu, harmonisku vidi un līdzsvarou noskaņojumu. Augošā Mēness laikā, kas būs no 14. Līdz 20. augustam, organismam jādod iespēja atjaunoties.

Vērtīgi ieturēt vitamīnu kūres, var sākt lietot uztura bagātinātājus. Tāpat rūpes par fizisko ķermeni nāks tikai par labu – masāžas, maskas, ādu atjaunojošas procedūras. Ar to visu šajā laikā jāsteidz palutināt savu ķermeni. 20. augustā, tuvojoties precīzai Pilnmēness fāzei, Saule un Mēness nostājušies viens otram opozīcijā. Kārtējā emociju šūpošana, kārtējais nemiers, šoreiz tikai jaudīgākos apmēros.

Pilnmēness fāzi, kas kulminēs 21. augustā, papildina Saules savienojums ar Merkuru un Mēness savienojums ar Neptūnu. Papildspēki pastiprinās gan emocionālo, gan fizisko pienesumu, jau tā satrauktajā Pilnmēness laikā. Nav ieteicams ķerties pie ārstēšanās procedūrām, kurām nav saprotams rezultāts, kā arī nezināmas izcelsmes preparātu lietošanas un jo Neptūna klātbūtne tikai samaisīs gaisu, un jūtamu labumu nedos. Mēness uz Pilnmēness fona, 21. augustā ieies Zivju zīmē, kurā jau atrodas Neptūns, emocionālo fonu darot īpaši jūtīgu.

Tieksme ienirt apreibinošo vielu zemūdens pasaulē, šķitīs vieglākais ceļš prom no visām nebūšanām un nesajūtām. Tas var ievilkt dziļi. Saule, kas atrodas opozīcijā un savienojumā arMerkuru, kura pārziņā ir prāta spējas, te var suproties pretīm, iebilst un pat atrast veidus, kā savu rīcību attaisnot. Ūdens zīmju smagnējā jauda vilks dziļumā. Esi modrs! Sirds darbībai šo slogu turēt nebūs viegli.Pēc 23. augusta, Saule atstās Lauvas zīmi, un visu atlikušo Augustu atradīsies Jaunavas zīmē, kuras pārziņā ir kuņģa zarnu trakts un gremošanas sistēma. Saules pāreja noritēs Pilnmēness pavadībā, kas uz emocionālā fona bāzes, mēdz radīt viltus bada sajūtu, nekontrolētu ēšanu, neuzmanību pret savu fizisko ķermeni.

Te ir drošs pamats gremošanas sistēmas traucējumiem, tādēļ šajā laikā iesaku rūpīgi piedomāt pie tā, kas tiek likts mutē. No 22. Līdz 28. Augustam debesis rotās daudzskaitlīgu kvadratūru zīmējums, kas sadzīvisku nemieru uzjundīs manāmākos augstumos, un visas nedēļas garumā var nepamest sajūta, kavienas problēmas risinājums ir jauna problēma.

Labā ziņa, ka Saule tajā visā turēsies atstatus, līdz ar to mazāk ietekmējot pašsajūtu un veselību. Taču par nervu sistēmu gan jāpiedomā rūpīgi, īpašu uzmanību vēršo dilstošai mēness fāzei, kas sāksies 28. augustā. Tad nu ir īstais laiks ķerties klāt tam, lai no organisma iztīrītu visu, ko stresa pilnajā Pilnmēness laikā salādēji kuņģī. Var sākt ieturēt diētu, pastiprināti nodarboties ar sportiskām aktivitātēm. Te Saules un Saturna sekstils pieliks palīdzīgu roku, un ļaus panākumiem sekot ilgāk par vienu Mēness Fāzi!

Lai Tev laba pašsajūta!