Saule Svaru zīmē atradīsies līdz pat 23. Oktobra rītam.

Šis laiks ir īpašs urīnpūslim, urīna izvades sistēmai. Nieres, nieru un jostas apvidus liks par sevi manīt. Jau mēneša pirmajās dienās cilvēka uzvedībā jaušama tieksme pārspīlēt un sevi nekontrolēt, kas var novest pie nepārdomāta un bieži vien neveselīga uztura uzņemšanas. Īpaši uzmanīgi jārīkojas no 4. līdz 6. oktobrim, kad Svaru zīmē atradīsies arī Mēness.

Jauna mēness fons pastiprinās šīs orgānu sistēmas darbību līdz pat sāpēm krustos. Labākais ko var darīt, arī tad, ja Tev nav veselības problēmas šajās sistēmās, ir izvairīties no saldumiem, taukainiem ēdieniem, žāvējumiem. Izvēles un atteikšanās iespējas ir Tavās rokās. Ko savā organismā laidīsi iekšā, ar to arī tam būs jācīnās. Emocionāli satraukts oktobra sākums. Jāseko līdzi arī savai nervu sistēmai.

Pārlieku lieka aizraušanās ar pienākumu un atbildību, var atstāt maz vietu rūpēm par sevi. Te lieto noderēs plānotājs, kurā ar treknu marķieri piefiksēt plānotos termiņus un rūpīgi sekot to izpildei, lai paliek laiks pāri arī sev. Oktobra īpašie datumi veselības uzlabošanai un skaistumkopšanai:01.- 04.10 dilstošs Mēness. Organisms atbrīvojas no visa liekā. Pēdējais laiks ķerties pie organismu attīstošām procedūrām, svara samazināšanas. Tas šajās dienās būs ar labu rezultātu. 05.10 Jauns Mēness kulminē Svaru zīmē. Kā jau sākumā rakstīju – nieru sistēma zem īpaši spēcīgas lupas.

5. Oktobrī iesaku atslodzes dienu no 04.10 plkst. 15.30 līdz 05.10 plkst. 15.30 lai ļautu organismam mieru, ļautu darīt to, kas šajās dienās tam svarīgs – atbrīvot vietu jaunai enerģijai, jaunām uzturvielām. 07.10 – 19.10 Mēness augošā pozīcijā. Organismam jādod jauna iespēja, jāstrādā pie fiziskās formas, pie uztura plāna.

Augoša mēness fāzē organisms aizrautīgi uzsūc visu labo – vitamīnus, uztura bagātinātājus un citas vielas, kas veicina organisma veselīgu un bagātīgu atjaunošanos. Ne tik laba ziņa, ka tas uzņem, arī ne tik labo – no apēstajām kalorijām atbrīvoties būs krietni grūtāk. Šajā laikā var griezt matus, ja vēlies, lai tie ātrāk augstu. 17.10 tricinās debesu pārvalku, dažādos virzienos skraidīs domas un sajūtas.

Mēness pozīcija vēsta, ka prasīsies jau kādas pārmaiņas izskatā, taču uz jūtīgā fona tās var sanākt savdabīgas un ne gluži tādas, ka cerēts. Labāk lēnām un ar pārliecību, nekā steidzīgi un ar šoku uzilgu laiku.

19.10 Pilns Mēness. Atslodzes diena 19.10 plkst. 06.14 līdz 10.10 plkst. 06.14 organisms gatavojas jaunai enerģijas devai. Emocijas ņems virsroku, organismā notiekošie procesi tāpat. Saasināsies ievilktas saslimšanas, vispārējais fiziskais un emocionālais stāvoklis ar nosaukumu – nav skaidrības. Pateicīga attieksme pret sevi un savu organismu būs tā vērta. Organisma darbības kūtrumu paspilgtinās Mēness saspringtās attiecības ar Saturnu un Merkuru. Gremošanas sistēma labprāt paņems pauzi, 23.10 Saule ieies Skorpiona zīmē, mainot uzsvaru no nieru un urīna izvades sistēmas uz reproduktīvo sistēmu, nelielu ietekmi atstājot arī uz nieru darbību.

No 22.10 līdz pat oktobra beigām dilstošs Mēness. Ja iepriekšējā posmā organisms netika apgrūtināts, tad tagad būs vēl vieglāk. Viss nevajadzīgais viegli ies ārā, no nevajadzīgā viegli atbrīvosies gan iekšējie orgāni, gan āda. Labvēlīgs laiks, lai atbrīvotos arī no visa liekā uz ķermeņa – matiņi, vecā ādā. Ja plāno atmest kādu netikumu savā dzīvē –šis ir īstais laiks.

Lai Tev laba pašsajūta!