Novembris sāksies Jauna Mēness fāzi un Saules aptumsumu. Mēness Skorpiona zīmē no 2.11 plkst. 19:35 līdz 04.11 plkst. 22.13. Emocijām piesātināts laiks, pastiprināts uzbudinājums, cilvēki kļūs jūtīgāki un tramīgāki. Labvēlīgi šo enerģiju jāizmanto, lai iztīrītu savu domu un sajūtu dziļākos nostūrus,  lai tiktu vaļā no visa liekā.  Laikā, kad Mēness Skorpiona zīmē jūtīgāki kļūs dzimumorgāni, reproduktīvā sistēma.

Precīza Jauna Mēness fāze ilgs līdz 6.11. Tad vislabāk no organisma ies ārā nevajadzīgās vielas un smagnējās domas. Šīs ir vislabākās dienas, kad sākt kaut ko jaunu, efektīvi uzsākt badošanos. No kosmētiskām procedūrām iesaku ādas attīrīšanu. Jālieto daudz šķidrums, var gulties vannās, apmeklēt Spa. Mēneša pirmajā dekādē (precīzs aspekts 15.11, pēc tam ietekme samazinās), pateicoties Mēness kvadratūrai ar Urānu, vislielākā slodze būs uz nervu sistēmu un emocionālo stabilitāti. Bīstamas dienas grūtniecībai, paaugstinās traumu iespējamība. Šo aspekti paspilgtina Mēness savienojums ar Plūtonu, kas tikai piedod asumu, rada vēl vairāk iespēju stresiem, traumatismam.  Mēness augošā fāzē (precīzs 10.11 7.57) līdz pat pilnam Mēnesim 10.11 plkst. 17.16.

12.11 Mēness veidos trigona aspektus gan ar Sauli, gan Jupiteru, kuri savā starpā arī būs trigona „attiecībās”, tādējādi veidojot tā saucamo lielo trigonu. Šī trīsvienība, augoša mēness fāzē dos sajūtu, ka viss labais plūst pāri malām. Saldumus un citus labumus sev būs grūti atteiks, savukārt organisms ņems to visu pretim, viegli pārstrādās un savu labumu atlicinās arī tauciņiem. Iesaku neķerties pie apjomīgām diētām , taču ievērot veselīgas ēšanas paradumus nāks tikai par labu. Augošā Mēness fāzē organismam un prātam jāpiedāvā viss labais, tīrais un veselīgais.

No 15.11 Mēness jau Pilnas fāzes sākuma stadijā, Mēness veido saspringtu aspektu ar Saturnu. Visi procesi organismā palēnināsies. Atslodzes diena 17.11 05.16- 18.11 plkst. 05.15. Pilnmēness fonā iespējamas galvassāpes, reiboņi, novājināta fiziskā pašsajūta. Uz nezināmas izcelsmes medikamentiem neiesaku paļauties, ja iespējams, izvairīties pilnībā. Jāizvēlas dabas veltes gan pārtikā, gan skaistumkopšanas procedūrās, gan veselības profilaksei.

Nākamā diena pēc Valsts svētkiem būs emocionāli saspringta. Īpaši trausls emocionālais noskaņojums būs vīriešiem. Jāsarga pašam savas rokas un mēle. Emocionāla pārslodze radīs spēku izsīkumu.

Dilstoša mēness fāze jau sākot no 20.11 (precīzs pēdējais ceturksnis no 25.11). Jāmet ārā viss liekais gan no galvas, gan organisma, gan dzīves. Ideāls laiks, lai sāktu diētu, organisma attīrīšanas kūres, jāapmeklē skaistumkopšanas iestādes, jāizvēlas ādu attīrošas procedūras. Masāžas, kas veiktas dilstoša mēness fāzē, lieliski atslābinās organismu.

Mēneša noslēgumā Venēras un Jupitera saspringtais aspekts mudinās uz pārspīlētu aizraušanos ar alkoholu arī ēdienu. Aknām un organisma izvades sistēmai liela slodze. Nepārspīlē arī ar skaistumkopšanas procedūrām.

Uz veselību! Rita