rita_riekstina

Saturna pāriešana jauna zīmē ir svarīgs un nozīmīgs notikums ne tikai katra indivīda dzīvē, bet arī ekonomiskajā un politiskajā laukā. Saturns ir vērā ņemama planēta. Tā atbildīga par normām, kārtību, atbildību, pārvaldību. Caur tās uzdevumiem mums ir dota iespēja pakāpties augstāk savās vēlmēs, koncentrēties uz  mērķiem, nostabilizēties, kļūt atbildīgākiem un patstāvīgākiem. Saturna paņēmieni nav nedz maigi, nedz sirsnīgi, tomēr tā ieliktās mācības palīdz mainīt savu iekšējo un ārējo pasauli. Sekojot šīm mācībām, ejot cauri grūtībām un pieņemot tās, šīs pārmaiņas ir tikai uz labu.

Strēlnieka pārvaldošā planēta ir Jupiters. Astroloģiski Jupiters un Saturns ir pilnīgi pretstati viens otram. Jupiters iedvesmo uz plašu vērienu, uz lielam lietām uz apjomu un piepildījumu, turpretim Saturns ir par saglabāšanu, par stingrību, robežām un ierobežošanu. Tie nebūs nav viens otram ienaidnieki, taču skatās gan katrs uz savu pusi un izpaužas pilnīgi pretēji. Strēlnieka būtībai  ir Jupiters raksturs – robežu nav, ir jāļaujas, ir jādara vairāk, jāceļo, jāmācās. Tam tuva ir reliģija, filozofija, augstākā izglītība un tieslietas. Saturns pieprasa uzmanību detaļām, kas Strēlniekam nav tuva būšana. Tas redz visu kopumu, taču nianses paslīd garām ka nebijušas. Strēlnieks tic lielajam un labajam. Tic, ka tāpat būs labi, tomēr Saturns prasīs pārliecināties, prasīs iedziļināties sīkos soļos. Saturns ir auksts, ciets un konservatīvs. Tas parādīs kam jāpievērš uzmanība, kur ir ierobežojumi, kādos jautājumos būs jāsastopas ar grūtībām, kuras jāpārvar.

Laikā, kad Saturns atradīsies Strēlnieka zīmē tiks skartas tādas tēmas kā izglītība, kultūra, reliģija. Tajās mainīsies nosacījumi, tiks pārskatītas šo jomu pamatnostādnes valstiskā līmenī. Mainīsies formāts, nāks klaja jauni zināšanu apguves veidi, tiks restrukturizētas izglītības iestādes, tiks ieviesti citi apmācību formāti. Tā kā Strēlnieka pārziņā ir arī tālie ceļojumi un pārvietošanās, domāju, ka arī šī sfēra piedzīvos izmaiņas. Iespējams, ka pasaulē notiks lieli pavērsieni naftas izmantošanā transporta jomā, auto ražotāji vairāk pievērsīsies hibrīda vai auto ar elektrodzinēju ražošanai?

Katrs pats arī uz sevi būs spiets paskatīties nedaudz savādāk – niansētāk, rūpīgāk. Jāmācās konkrēti atbildēt uz jautājumiem par saviem šodienas un nākotnes plāniem.

Laiks, kamēr Saturs atradīsies Strēlnieka zīmē ilgs divus gadus. Šajā periodā katrai zodiaka zīmei savi uzdevumi. Katram savas dzīves jomas, kurās Saturna skola būs vairāk jūtama.

Auns

Izglītība, ceļošana, piedzīvojumi. Dzīves jēgas meklējumi. Meklēsi atbildes uz jautājumiem par savu eksistenci. Apziņas paplašināšana. Augstākā izglītība. Personība un tās pacelšanās augstākā līmenī.

Vērsis

Finanses, aizņēmumi, ieņēmumi, nodokļi. Jāplāno finanšu plūsma, jāinvestē nākotnē. Jāstrādā pie ieņēmumu palielināšanas, taču jārēķinās, ka tas nenāks ātri. Jāakcentē ilgtermiņš. Ilgtermiņa attiecības un to saturs gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē.

Dvīņi

Partnerattiecības, to loma, to vērtība. Savs un partnera ieguldījums attiecībās. Jāstrādā pie kvalitātes, jāanalizē, jāvērtē. Rozā brilles kritīs, attiecības ieies jauna kvalitātē, ieņems pilnīgi citu lomu dzīvē. Nekvalitatīvas attiecības, tādas, kurās nav attīstības, prasīs daudz enerģijas vai arī izjuks.

Vēzis

Veselības jautājumi, sadzīviskas aktualitātes. Ievērojama darba rutīna, tur būs jāpārskata ikdienas darbi, jānoskaidro kopējais mērķis un maziem soļiem jādodas tā virzienā.  profesionālā pilnveide. Attiecībā uz veselību var nākties mainīt dzīves veidu vai dzīves stilu, lai uzlabotu pašsajūtu.

Lauva

Bērni, attiecības ar bērniem, ikdiena ar tiem un arī tikšana pie tiem. Nopietns jautājums, kurš šajā periodā vairāk sagādās rūpes, nekā baudu. Radošā enerģija samazināsies. Vairāk praktiska strādāšana. Paļaušanās uz mūzu un iedvesmu nedos gaidītos rezultātus.

Jaunava

Mājas, dzīvesvietas jautājumi. Saimniekošana, rūpes par ģimeni, par savu ligzdiņu. Dzīves vietas vai tās kvalitātes maiņa - remonts, iegāde. Attiecības ģimenē, rūpes par vecākiem.

Svari

Kontaktēšanās ar saviem tuviniekiem, brāļiem, māsām, radiniekiem. Nelieli ceļojumi, komandējumi. Mācības, kvalifikācijas celšanas kursi. Tos nepieciešams apmeklēt, lai nostiprinātu savas pozīcijas darba tirgū. Zināšanu apguve un dalīšanās ar tām. Grāmatu lasīšana.

Skorpions

Nekustamais īpašums, tā pirkšana, pārdošana. Uzņēmējdarbība, kas saistīta ar nekustamo īpašumu. Finanšu plūsma - plānošana, optimizēšana. Iespējami lieli izdevumi un lieli ieņēmumi. Ilgtermiņa naudas plūsma, kreditēšana.

Strēlnieks

Saturns Strēlnieka zīmē prasīs pievērsties pašam sev, savām vēlmēm, saviem mērķiem un dzīves plāniem. Sevis realizācija, ilgtermiņa prioritātes. Strēlnieks un viņa dzīve. Strēlnieks pats savā dzīvē. Iepriekšējā dzīve beidzas, sākas jauna. Kas Tu tajā būsi?

Mežāzis

Prom no ļaužu acīm, prom no sabiedrības. Ciešs kontakts ar savu zemapziņu, savām emocijām. Garīgā un dvēseliskā izaugsme. Palēnināts dzīves temps. Pie pārslodzes iespējamas nopietnas veselības problēmas.

Ūdensvīrs

Sabiedrība, sociālā dzīve, kontaktēšanās ar draugiem. Savstarpējās attiecības kolektīvā. Var parevidēties draudzības loks, tajā kvalitatīvas izmaiņas. Profesionālā attīstība, īpaši tiem, kas darbojas politikā, sociālajā darbā, ar attīstību saistītos projektos.

Zivis

Karjeras izaugsme, profesionālais virziens. Var mainīties statuss, vairāk pienākumi, nopietnāks atbildības slogs. Jāvirzās uz mērķiem, jāpierāda sevi. Tavi mērķi, nākotnes vīzija. Jauna pieredze, zināšanas, kvalifikācijas celšana atbilstoši mērķiem.

Vieglu šo laiku vēlot, 

Astroloģe Rita Riekstiņa