Auns

** Turpināsi baudīt draugu, līdzcilvēku un arī garāmgājēju izmanību. Tevi pamanīs, Tevi novērtēs. Šajā nedēļā nebūs nedz vēlmes, nedz iespējas pavadīt laiku vienatnē.

*** ļoti aizraujošs un radošs laiks biznesa cilvēkiem. Nestāvi malā, runā, prezentē, iedvesmojies un rīkojies aktīvi. Taviem panākumiem pavērušās jaunas debesis. Vērtīga tikšanās ar autoritatīvu un panākumiem bagātu cilvēku.

** Atpūtas un prieka dzīve arī aktīva, te gan daudz vairāk iespēju sevi parādīt pavisam atklāti un nebēdnīgi. Ja nav svarīgi, ko par Tevi padomās, kā Tevi vērtēs - neatsaki sev neko.

Veiksmīgs  3. 5. un 8. februāris

Kā atpūšas, tā strādā.

Vērsis

** nepametīs sajūta, ka kaut kas ir sabremzējies, ka spēki un iedvesma apsīkusi. Netērē to, kā nav. Atsakies no pasākumiem, kas bojā Tavu pašsajūtu un veselību, pievērs uzmanību tam, ko ēd, ko dzer un kā rūpējies par savu organismu kopumā.

** Saskarsies ar intrigām, viltībām un mēģinājumiem apiet savstarpēju norunu. Ieturi neitrālu pozīciju attiecībās ar darba kolēģiem. Gribi izbaudīt rezultātu - ej uz kompromisiem.

*** No visa tā, kas notiek ārpasaulē, izdosies paslēpties sava mīļotā cilvēka apskāvienos. izbrīvējiet laiku, lai dotos romantiskās brīvdienās.

Veiksmīgs  3. un 6.. februāris

Ķermenis Tavs templis..

Dvīņi

*** Dvīni gatavi iziet no savas ierastās komforta zonas un doties nezināmajā. Vai nu tās būs brīvdienas ar mazliet ekstrēmu noskaņu, vai daudz brīvdienas, kurās ļauties jauniem piedzīvojumiem - tas Tavā ziņā.

**Darba jautājumos tieksies pēc skaidrības un savas kārtības. Neļaujies emociju izvirdumam, nemēģini ietekmēt upes ierasto tecējumu. Vērtīgāk būs nomainīt savu attieksmi un darboties ar saviem tiešajiem pienākumiem.

** Cilvēku acīs lasīsi dvēseles patiesos stāstus. Attiecībām nozīmīgs laiks, mainīsies to formāts, saturs un kvalitāte.

Veiksmīgs 4. un 6. februāris

Rīkojies drosmīgi, domā par sevi

Vēzis

** ierasti klusais un melanholiskas Vēzis šonedēļ būs tiešs un paskarbs. Sevī neturēsi neko - ne sajūtas, ne vārdus, ne domas. visu, ko ar šādu attieksmi savārīsi, tik pat ātri ari atjaunosi un sakārtosi. Svārstīgas emocijas, aktīvs prāts.

** Nav īstais laiks jauniem ieviesumiem, vairāk jākoncentrējas uz to, kur sava enerģija jau ieguldīta. Izdosies pieņemt lēmumu par veiksmīgu kopā darbošanos. Tava veiksmes podziņa - diplomātija un pacietība.

*** Daudz fiziskā enerģija, kura jāliek vai nu sporta zālē vai romantiskajās attiecībās. Dariet kopā vairāk, uzmundriniet un iedvesmojiet viens otru. Satikt savu Otru izdosies sportiskās vietās.

Veiksmīgās dienas 4. 6. un 8. februāris

Krāsaina kopā būšana

Lauva

*** Aktīva un veiksmīga nedēļa. Sagaidāmi vairāki pozitīvi notikumi, kas pozitīvi ietekmēs Tavus pūliņus profesionālajā jomā. Staltu un pārliecinošu stāju dodies iekšā notikumos, kas acumirklī izskatās neomulīgi. Tu tiksi galā ar ļoti daudz ko.

*** Aktīvs komandas darbs. Ļoti svarīgi parūpēties par veselīgu fonu darba vietā. Pievērs uzmanību peļņas iespējām, var izdoties palielināt ienākumus.

** Galvu reibinošie notikumi biznesā, Tevi attālinās no domām un rūpēm par mīļāko un siltāko jautājumu - mīlestību un attiecībām. Slidenā laikā lielāka iespēja paslīdēt kājai.

Veiksmīgs 4. un 8. februāris

Izaicinoši. Augšupejoši.

Jaunava

** Būsi uzmanīga, kārtīga un prasīga. No saviem līdzcilvēkiem gaidīsi tik pat atbildīgu attieksmi, kāda tā ir Tev. Tas, nenoliedzami uzjundīs emocijas, tomēr parādīs vai esat uz viena idejas viļņa.

*** Notikumi vērsīsies tikai uz labu. Saņemsi interesantu uzaicinājumu, plānosi nākotnei nozīmīgu pasākumu. Būtiskus un kardinālus lēmumus atliec uz jaunās nedēļās sākumu. Izdarot izvēli, balsties galvenokārt uz savu personīgo pieredzi.

** Mājas dzīvē saglabā mieru. Tām Jaunavām, kas vēl ir sava mīļotā cilvēka meklējumos, šonedēļ var pietrūkt enerģijas tam, lai ietu kādu meklēt. Atjauno savus enerģijas resursus mierā un klusumā.

Veiksmīgs 4. 6. un 9.. februāris.

Lēnam, taču pārliecinoši

Svari

** Tavi spēki palēnām atjaunosies, tomēr nav laiks skriet, lekt un veikt straujas kustības. Tavu uzmanību aizņems mazi sadzīviski sīkumi, var nākties darīt kaut ko līdzcilvēku vietā. Atklāsies kļūdas pavisam nesen veiktajās darbībās. Svarīgi lēmumi saistībā ar finansēm.

** Smaidīsi un vēlēsies saņemt smaidus arī pretim, taču darba kolēģiem noskaņojums var būt tieši pretējs. Izkārto sev komandējumu vai paņem kādu brīvdienu. Tu to esi pelnījusi.

*** Atklātas sarunas ar savu izredzēto, cels attiecību kvalitāti un pats svarīgākais - sniegs Tev mieru un iekšēju harmoniju. Parūpējies par to, lai mājas dzīvē ir pilnīga saskaņa.

Veiksmīgs 4. 6. un 7. februāris

Emocijas svaru kausos.

Skorpions

*** Turpināsi savu pārliecinošo gājienu pa karjeras kāpnēm. Atskaties uz nesenā pagātnē parakstītajiem līgumiem un saliec tuvākā perioda prioritātes. Veido stabilu un uzticamu savienību ar kādu līdzgaitnieku.

** Spēsi izdarīt ļoti daudz, enerģija un pārliecība ieplūdusi asinīs ar jaunu sparu. Visam ir jābūt līdzsvarā, tādēļ nopietna uzmanība jāpievērš veselībai. Vērts veikt profilaktiskas darbības.

*** Sirsnīgs laiks tiem, kas tiecas pēc mīļošanās un ņurcīšanās. Daudz, ļoti daudz šarmanti pretējā dzimuma pārstāvji iznāks ielās, lai satiktu Tevi.

Veiksmīgs 5. 8. un 9. februāris

Profesionāla un šarmanta.

Strēlnieks

** Būsi gatava rādīt pasaulei savas idejas, savus projektus un darbus, tomēr šajās dienās liela iespēja trāpīt šo informāciju nevēlamās ausīs. Pasargā sevi, pacieties, paklusē. Vērtīgu pieredzi un ieteikumus saņemsi no ilgstošiem kolēģiem.

*** Turpināsi intensīvu darbu pie iesāktajiem projektiem. Pievērs uzmanību tam, kā īstenosi to, ko esi ieplānojusi. Vai Tev ir viss nepieciešamais, lai saktu darbu?

** kādam jūsu attiecībās nāksies gaidīt rindā uz Tavu uzmanību. Attālums var radīt plaisu tikai tajās attiecībās, kurās tā jau tāda izveidojusies pamatos.

Veiksmīgs  4. un 8.. februāris

Pasaule pilna pļāpīgām mēlēm.

Mežāzis

*** Aktīva un aizraujoša nedēļa. Jo varenāki un košāki plāni, jo izteiksmīgākas iespējas Tev stāsies ceļā. Izmanto izdevību iepazīties ar pieredzējušiem cilvēkiem. Jaunu nedēļu sāksi ar sevis un savu darbu prezentēšanu.

** Jāsaskaras ar formalitātēm. Konsultēsies ar juristiem, klausīsies rekomendācijās, klausīsies noteikumos un lasīsi likumus. Tāds mazliet neinteresants, tomēr ļoti vērtīgs mirklis nopietnam biznesam.

** Partneris prasīs Tavu klātbūtni, domas, emocijas, klātbūtni. Iespējams, ka garas dienas beigās tam nebūs spēks - tā arī pasaki, un brīvdienās ieplāno kopīgu relaksāciju prātam un ķermenim.

Veiksmīgs 4. un 5. februāris

Maziem soļiem uz krāšņu nākotni.

Ūdensvīrs

** Noskaņojums būs mierīgs un sapņains. Varbūt ta ir mīlestība. Varbūt tā ir laime? Katrā ziņā šī lidošana var būtiski ietekmēt darba rezultātu un attiecības ar darba devējiem un sadarbības partneriem.

** Iespējams pieļaut kļūdas ikdienas darbos. Boss būs ļoti vērīgs Tavā virzienā, tādēļ darba dienu labāk sāc ar plānu, un soli pa solim visu izpildi. Uzticība kādam ļoti tuvam cilvēkam atmaksāsies.

*** Silts klēpis, mīļš vaigs. tas ir tas, kur vēlies palikt agrās rīta stundās, saules piespīdētā pusdienlaikā un tumšā dzestrā vakarā. Negaidi, rīkojies, lai sniegtu savu mīlestību savam cilvēkam.

Veiksmīgs  4. 6. un 7. februāris

Tikai ar mīlestību.

Zivis

*** Baudīsi brīvības un varenības sajūtu. To vadībā nedēļa solās būt negaidīti aizraujoša. Satiecies ar draugiem, skolas biedriem, bijušajiem kolēģiem un smelies prieka pilnas sajūtas. Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais!

** Profesionālajā jomā viss ritēs savu gaitu. Dalies savās zināšanās ar kādu jaunāku vai nepieredzējušu darbinieku. Sapulces, mītiņi un vienošanās priekš Tevis būs kā laiska laika pavadīšana.

*** Dodies emocionālā un piepildītā ceļojumā ar savu izredzēto vai draugu kompānijā. Tev jāļaujas piedzīvojumam un smeldzīgai mīlestībai. Piesātinātas emocijas. Pacel galvu pret Sauli un pasakies tai par katru Tev sniegto mirkli. Izbaudi.

Veiksmīgākās dienas  5. 6. un 9. februāris.  

Romantisks noskaņojums.

 

Sagatavoti un publicēti žurnālam IEVA. 201g.gada janvāris

Sagatavoja Astroloģe Rita Riekstina