Rita februaris ieva

Auns

Spraigiem notikumiem pilna nedēļa. No Tevis tiks prasīta liela koncentrēšanās. Jābūt gatavai risināt diezgan nopietnus jautājumus, jāiesaistās konstruktīvās sarunās. Maz vietas emocijām. Nozīmīgi pavērsieni profesionālajā jomā stindzinās Tavas smadzeņu šūniņas. Jādomā, jālemj, jārunā. Tiecies ar lieliem un svarīgiem cilvēkiem, stāsti par sevi, ģenerē plānus. Tu esi lielu notikumu priekšā. Lai arī intelektuāli saspringts šis mirklis, ļaujies relaksējošai atpūtai kopā ar saviem pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Sarunas, sveces un smaids. Brīvdienām un atpūtai velti nedalītu uzmanību.

 

Vērsis

Palēnam atjaunosies prieks, un parādīsies smaids Tavā sejā. Ar savu šarmu apbursi teju vai katru pretimnācēju. Izdosies izlīdzināt kādas senas domstarpības ar svarīgu cilvēku. Ļauj notikt brīnumam. pievērs uzmanību tam, kas svarīgs un nozīmīgs Tev. Neatslābinies, nepalaid visu pa straumei, turi roku uz pulsa. Uz priekšu pavirzīsies notikumi, kuri saņems nedalītu uzmanību. Nākamās nedēļas sākumā vairies no tenkām. Cieši kopā domās un pieskārienos. Sarunu laikā ar mīļoto cilvēku atklāsmes lidos kā krāšņi tauriņi. Iepazīsti savus cilvēkus no jauna, ļaujies Valentīna dienas romantikai.

 

Dvīņi

Šajās dienās noslēgsies kāds būtisks posms, vai nu iesniegsi nozīmīgu atskaiti, vai pabeigsi kursa darbu. Atskaties uz to, kas lien kā gliemezis līdzi un nejaudā sasniegt finiša taisni. Profesionālā darbība sniegs taustāmu labumu naudas izteiksmē. Izdosies viegli nopelnīt, uziet jaunas peļņas iespējas, vienoties par ilgtermiņa ienesīgiem darījumiem. Kamēr netiksi ar sevi skaidrībā, kulsies kā pliks pa nātrēm. Ja tiksies ar daudz dažādiem cilvēkiem bez noteikta mērķa, iespējams, ka foršs laiks būs pavadīts vien prieka pēc. Esošās attiecībās var uzplaiksnīt it kā muļķīgi, taču nozīmīgi pārmetumi.

 

Vēzis

Šī nedēļas nogale sāksies jau agrā ceturtdienas rītā, kad šķitīs, ka stundas lido platiem un izveicīgiem spārniem. Bez plāna un bez shēmām, Tev tāpat izdosies ļoti daudz ko satikt un izdarīt. Jaunā nedēļa nāks ar piezemētāku enerģiju. Tevi var ierobežot sadarbības partneru vai klientu vēlmes. Lielā mērā būs jārēķinās ar viņiem, jāiesaistās notikumos, varbūt par jārisina viņu ķibeles. Esi kopā ar viņiem, tas pozitīvi ietekmēs iznākumu. Būs gana ar mīlestības dienas fonu, lai katru mirkli pavadītu ar iemīlēšanās kutekļiem pavēderē. Neizlēmīgākajiem un sirdī brīvajiem solās būt nebēdnīgas brīvdienas.

 

Lauva

Sabiedriskā dzīve uzņems apgriezienus. Daudz atradīsies cilvēkos, satiksies ar draugiem, priecāsies par dzīvi. Profesionālajā sfērā liela nozīme sadarbības partneriem un investīcijām ārzemēs. Iesaku paplašināt gan savas pieredzes, gan darbības lauku, paverot durvis pāri robežai. Atbrīvoti vieglā laika pavadīšana ar draugiem, dzīves biedrā var radīt satraukumu. Viņš savas sajūtas izteiks skaļi. Ja sarunās ļausies maigām emociju izpausmēm, nesteidzīgam tempam un izpratnei, tad domstarpības ies ar līkumu.

Jaunava

Ļoti prātīgi un prasmīgi pratīsi sadalīt uzmanību saviem mīļajiem un pienākumam. Abos jautājumos ies diezgan raibi, taču lielajā kņadā dažas idejas dzims dimanta vērtībā. Elpo dziļi un pamēģini uz visu raudzīties daudz vienkāršāk. Tavas ieceres attiecībā uz līdzcilvēkiem var izrādīties mazliet nereālas. Pieņem viņus tādus kādi viņi ir, Tu tajā pašreiz neko neizmainīsi. Attiecībām zināmu burvību piešķirs kopīgi sapņi un fantāzijas par to kā būtu, ja būtu. Ja esi ilgās attiecībās, ļoti lielas iespējas saņemt bildinājumu.

Svari

Nedēļa, kuru veltīt draudzenēm, kafejnīcām, veikaliem un skaistuma vietām. nemēģini sevi piespiest uz kaut ko nopietnu un sarežģītu. Visās dzīves jomās vis notiks viegli. Pats vērtīgākais un produktīvākais laiks darbā, būs laiks ārpus darba. Ej ar kolēģiem pusdienot, piesakies uz personīgu sarunu pie vadības. Tu saņemsi daudz patīkamu emociju un nostiprināsi sev ļoti svarīgas attiecības. Personīgajā dzīvē būsi viegla un nepiespiesta, kas var izrādīties mazliet nepatīkami Tavam dzīvesdraugam. Jūs varat atrast kopīgu un aizraujošu izklaidi.

Skorpions

Šīs nedēļas luteklis un lielākais ieguvējs. Katra diena Tev būs kā dāvana, par kuru esi pateicīga, izjūti un izdzīvo. Pozitīvu enerģiju piepildīta, spēsi viegli pārkāpt pāri ari maziem grūtību akmentiņiem savā ceļā. Vērtīgas sarunas, vienošanās par darījumiem un konkrēti nākotnes plāni. Jaunās nedēļas sākumā gatavojies nopietnām sarunām ar kādu augstāku un svarīgāku personu. Tu dodies pareizā virzienā. Ar mīļoto cilvēku tikt uz vienota emocionālā viļņa nebūs pats vienkāršākais darbiņš. Ja jūti, ka nespēsi saturēt savas dusmas, izvēlies iziet pastaigāt. Nepareizie vārdi var sabojāt to, kas dārgs.

 

Strēlnieks

Interesanti notikumi un cilvēki nāks Tavā dzīvē. Tev ļoti svarīgi ir klausīties un vērtēt, jo tas patiesais ar acīm nav saredzams. Nepieņem sasteigtus lēmumus, neizdari acumirklīgus secinājumus. Labāk septiņas reizes nomēri un tikai pēc tam sāc asināt šķēres. Nav īstais laiks lai sāktu apjomīgus projektus, tieši otrādi - ieguldi daudz darbu un uzmanību, lai tie būtu kvalitatīvi un mūsdienīgi. Cerības, solījumi un alkas pēc sirdi sildošām emocijām arī šajā nedēļā Tevī uzturēs vairāk ticību, nekā reālie notikumi. Saklausi savu sirsniņu, esi kopā ar sevi.

 

Mežāzis

Ļoti vērtīga nedēļa tiem, kas strādā pie nozīmīgiem projektiem. šajās dienās izdosies nodibināt daudzsološus kontaktus. Ļoti daudz enerģijas, ar kuru droši vari kalnus gāzt. Var sanākt iztērēt vairāk naudu, nekā plānots, īpaši, ja tas saistīts ar kādu sabiedroto. Labāk nepaļauties uz citiem, uzticies tikai un vienīgi sev. Dažās situācijās Tevi glābs pareiza attieksme. Vērtē savu un citu cilvēku rīcību. Mīļotais cilvēks no Tevis var gaidīt daudz vairāk uzmanību un rūpes. Nedēļas nogalē jāizvairās no sadzīviskiem strīdiem un muļķīgiem pārpratumiem.

Ūdensvīrs

Pārsteigumu un brīnumu pilna nedēļa. Profesionālo jomu patīkami iekustinās kāds pozitīvs un uzticams personāžs. Tava panākumu atslēga - prast nodalīt atbildības un nesajaukt mīlestību ar aizraušanos. Darba jautājumos lieti noderēs uzkrātā pieredze un kāds gudrs padoms no zinoša cilvēka. Esi atvērta jauniem izaicinājumiem un neparastiem sadarbības modeļiem. Tuva un zināma cilvēkā uzvedībā ieraudzīsi uzmanības apliecinājumus. Iespējams, ka turpmāk šīs attiecības būs ar pavisam citu raksturu, bet nestreb karstu. Esi kopā, runā, izzini.

Zivis

Galvā un sirdī valdīs pozitīvas jūtas, paaugstinās dzīvesprieks, gatavs teju vai dziedāt un dejot uz katra stūra. Patiks, ka cilvēki un tuvinieki novērtēs Tavus darbus, izteiks pateicības

vārdus un sniegs labu novērtējumu. Vērtē cilvēku darbību, neskrien pirmajās atvērtajās durvīs, bet rīkojies piesardzīgi un ar apdomu. Šajās dienās diezgan daudz darbus darīsi citu cilvēku iespaidā, citu vadībā. Mīlas dzīve raiba kā dzeņa vēders. Daudz pārdomu un iespēju. Pie apvāršņa parādīsies jauni kārdinājumi, esošajās attiecībās prasīsies pēc jaunas kārtības. Mīlas rotaļās virmos jaunas uguntiņas.

 

Publicēti žurnālā IEVA 

Sagatavojusi astroloģe Rita Riekstiņa