Auns

Šajā nedēļā visi vēji pūtīs Tev tieši sejā. Lai vai kur ietu un ko darītu, nepametīs sajūta, ka kaut kas nav līdz galam kārtībā. Saskarsies ar šķēršļiem un cilvēkiem, kas Tev piedāvās uz jau ierastām situācijām paskatīties no citas puses. Saņemti jaunumi ar lielu rāvienu iegriezīs darījumu pasauli. Ja rīkosies steigā, pieļausi mazas un muļķīgas kļūdas. Sabiedrotie un kolēģi vērtēs Tavu darbu. Satuvināsies ar nesenā pagātnē iepazītu cilvēku. Ļausies tam, lai jūsu kopīgais piedzīvojums dauzās, kā smilga vējā. Sajūtu pilns laiks.

 

Vērsis

Sagabā mieru un iekšēju līdzsvaru pilnīgi visos jautājumos ar kuriem šajā nedēļā saksarsies. Vērtīgas sarunas ar līdzīgi domājošiem. Saules apspīdēts fons jaunu ideju dzimšanai. Kopīgos projektos un sabiedriskos pasākumos atklāsi kādus savus tanatus un prasmes. Neturi sveci zem pūra, liec tos lietā, īsteno savā dzīvē vēl nebijušo. Personīgā dzīve uzņens apgriezienus, tajā būs vairums jautājumu, kuru risināšanā iesaistīsies mazliet paagstināti toņi. Diskutē, uzklausi, vienojies. Jūs varat sev pavērt jaunu iespēju durvis.

 

Dvīņi

Priekus un baudas uz kādu mirkli nāksies atlikt malā, jo katru dienu par sevi liks manīs jauni pienākumi. Viena pati varēsi ietekmēt pavisam nedaudz, jāstrādā kolēktīvā. Darbs būs daudz un neļaus Tev atslābt līdz pat vēlam piektdienas vakaram. Lai tas negatīvi neietekmētu pašsajūtu un mājas dzīvi, sāc ar plānošanu un kontrolētu darbu izpildi pēc iespējas ātrāk. Labas atsaukmses un novērtējums no vadības. Ģimenes lokā tiks lemti visiem svarīgi jautājumi. Atrodi laiku, lai būtu ar visiem kopā. No Tevis gaidīs izlēmību un atbildīgu rīcību.

 

Vēzis

Mirdzēsi prožektoru gaismā un aplausu skaņā. Prezentācijas, deklamēšanas, piedāvājumi - viss ies kā no rokas. Izmanto iespēju, parādi uz ko esi spējīga. Īpaši veiksmīgi soļi politiskajā un sociālajā arēnā. Noderīgu un radošu personu ienākšana Tavā dzīvē dienu no dienas kļūs teju vai pašsaprotama. Būsi kā magnēts, kas piesaista visu to, kas tieši šobrīd nepieciešams. Diezgan aizņemta ar realizēšanos sabiedriskajā sektorā, maz laiku veltīsi mājas dzīvei. Tur viss noritēs savu gaitu arī bez Tavas klātbūtnes. Vai tas nerada plaisu?

 Lauva

Aktīva darbu nedēļa, kurā būs jāpieņem nozīmīgi lēmumi. Izrādi iniciatīvu, ietekmē procesus un pavisam drīz Tu manīsi savā dzīvē būtiskas izmaiņas. Prātā nāks idejas, kuras acumirklī neizdosies īstenot. Tev izdosies pievērst sev vajadzīgo uzmanību no potenciālajiem partneriem, darba devējiem un investoriem. Raugies tālumā, rīkojies drosmīgi, pieņem gudrus lēmumus. Daudz atradīsies sabiedrībā, oficiālās prezentācijās un draugu ballītēs. velti uzmanību savam izskatam un veselības stāvoklim. Mirdzi un Tavs smaids atmirdzēs ieinteresētās acīs.

Jaunava

Tevi turpinās pārsteigt pienākumu apjoms un darāmā nozīmīgums. Nozīmīgi pienākumi - augsta atbildība un aktīva nervu sistēma. Mēģini balansēt un noturēties vēl šajā nedēļā. Pavisam drīz apjautīsi kādu pieredzi tev sniedz šis laiks. Ikdienu aizņems dokumentācija, papīri, kārtošana, noformēšana un parakstīšana. Neatliec uz nezināmu laiku tikšanās ar valsts pārvaldošām iestādēm. Personīgā dzīve prasīs tādu koncentrēšanos, kā virves dejotāja līdzsvars. Nemet pagali kaismā ugunī, īpaši, ja tas kuras Tavas dzīvojamās istabas vidū.

Svari

Kā ar vieglu tauriņa spārna vēzienu, risināsi piņķerīgus un sarežģītus jautājumus. Atradīsi veiskmīgu risinājumu kādai ieilgušai situācijai. Rīkosies raiti, pieļausi maz kļūdas. Atradīsi kopīgu valodu ar tādiem cilvēkiem, kas agrāk neraisīja nekādu kopības sajūtu. Kādas veiksmīgas sarunas iespaidā pavērsies iespējas jaunām radošām idejām. Paplašināsi paziņu un draugu loku, iespējamas jaunas un dzirkstošas iepazīšanās. Esošajās attiecībās jāvelta laiks pašai tuvākajai - sirds savienībai.

 

Skorpions

Tieksies pēc panākumiem, lai vai ko tas prasītu. Savas degsmes vadīta, ne vienmēr rīkosies vajadzīgajā virzienā, ne vienmēr runāsi mierīgā tonī. Vari ietekmēt procesu virzību, taču visticamāk, uzreiz rezultātu neredzēsi. Ļoti daudz laiku zaudē darot maznozīmīgas, vai vispār nesvarīgas lietas. Ievies laika plānotāju, pieraksti un pavēro - kur aiziet laiks, ko vari veltīt saviem mērķiem. Svārstīgs noskaņojums privātajā okeānā ieviesīs ne mazums viļņošanos. Tas, vai izraisīsi cunami, būs atkarīgs no otras pusītes spējas ļaut Tev izbļauties. Mācies sadzirdēt savu partneri.

Strēlnieks

Tāda nedēļā, kādu gaidīji jau sen. Tavā dzīvē ienāks cilvēki, kas nostiprinās pārliecību par izvēlēto dzīves ceļu. Debesis pašķirsies, lai īstenotu to, par ko tik ļoti iedegas sirds. Koncentrējies uz saviem pienākumiem, saviem plāniem un iecerēm. Nevērtē rozes kaimiņu dārzā - tām cits saimnikes, cita zeme un cita enerģija. Sāncensība nepiekā laba nenovedīs. Pretrunīgas un nenotveramas emocijas vadīs mīlas dzīvi. Vēlēsies daudz laiku pavadīt viena ar saviem sapņiem un plāniem, tanī pašā laikā ilgosies pēc siltām un mīļām lūpām uz vaiga.

Mežāzis

Šajās dienās ļoti lielā cieņā būs atklātība un tiešums. Kāds Tevi iespējams nesapratīs, cits nevarēs izturēt, tomēr tikai Tu spēsi pateikt tā, kā patiesībā ir. Iemantosi cieņu augsta ranga ļaužu aprindās. Sajūsmas vērti mirkļi profesionālajā sfērā. Iespējams algas paausgtinājums, vadības novērtējums un plaša jūra jaunu pienākumu. Tieši tas, kas Tevi dara vērtīgu, vaine. Attiecībās ar mīļoto dominēs neverbāla komunikācija. Viens otru iepriecināsiet ar palielu attālumu un neuzbāzīgu gaisotni mājās. Mirklis pirms lielā Bum?

Ūdensvīrs

Pirms sāc jaunu dienu - trīs reizes aizskaiti līdz simts un elpo mierīgi. Jābūt ļoti uzmanīgai, lai nepieļautu kādas būtiskas kļūdas ikdienas skrējienā. Tu būsi vajadzīga visās debes pusēs un katrā kontinentā. Pieņemsi svarīgus lēmumus attiecībā uz nākotni un nav nemaz tik būtiski salikt tos visus pa plauktiņiem. Galvenais tici un tiecies uz to, ko sirds sauc. Attiecībās būs iespēja labot kādas agrāk pieļautas kļūdas. izrādi iniciatīvu, esi dabīga un mīļa. Piedzīvosi īstu laimes mirkli, ja ļausi vaļu emocijām.

Zivis

Darba jautājumi būs pārņēmuši pilnīgi visu Tavu dienu un uzmanību. Nāksies strādāt acis nepaceļot un rokas neatlaižot. Turpini doties savā izvēlētajā virzienā un iespējas īstenot sapņus radīsies pavisam drīz. Brīvsolis un emocionāls noskaņojums nebūs Tavs sabiedrotais šajās dienās. brīvdienās svarīgi kvalitatīvi atpīsties, lai jaunu darba nedēļu sāktu ar ļoti atbildīgu attieksmi un nelokāmu gribasspēku. Romantiskajā dzīves pusē nāksies piestrādāt kā pie apkalst sākuša rožu krūma. Uzmanīgi, lai sevi neievainotu, gudri, lai atvieglotu tā ziedēšanu. Rūpējaties par sātīgu smaržu savā kopdzīvē.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 
Publicēti Žurnālā IEVA