Auns

Tev šajās nedēļās izdosies gan atpūsties, gan ieviest jūtamas korekcijas dzīvē. Daudz uzmanību veltīsi profesionālām lietām. Tajās svarīgi pieņemt nesteidzīgo tempu. Cilvēki jauks mieru un ritmu. Jācenšas izturēties ar sapratni pret personām, kas Tev kaut kāda ziņā nepatīk. Saklausi un ieraugi tajā ko unikālu un derīgu. Domas būs straujas un rīcība asa, tomēr mīļotais cilvēks pratīs paprasīt savu daļu uzmanības. Dodaties kopīgās brīvdienās ārpus visa.

Vērsis

Jāgatavojas dažādiem raibiem notikumiem. Jo nekonkrētāki būs Tavi plāni, jo vairāk izdosies paveikt. Jo cieši noteiktais var būtiski pamainīties. Veiksmīgs laiks naudas lietām. Pievērs uzmanību naudas ceļiem no kurienes tā nāk, uz kurieni dodas. Tai būs tendence tērēties pa daudz. Daudz būsi kopā ar savu ģimeni un mīļajiem cilvēkiem. Ja savus biznesa plānus iemainīsi pret atvaļinājumu, būsi ieguvusi nesalīdzināmi daudz mieru un prieku.

Dvīņi

Darbi krāsies un klāsies pāri galvai. Ikdienas ritējumu bieži vien papildinās neplānotas un steidzamas situācijas. Interesanti, taču vairāk jāpiedomā pie plānošanas. Labprāt strādāsi vienatnē, taču īstenot to nebūs tik vienkārši. Rīvēšanās un kasīšanās ar kolēģiem un citiem prātvēderiem, būs pēcjāņu nedēļas ikdiena. Nostādi savu veselību un pašsajūtu pirmajā vietā. Esi tieša un konkrēta attiecībā uz ēdieniem, dzērieniem un fiziskajām aktivitātēm. Nepalaidies.

Vēzis

Saule uzsākusi savu ceļu pa Vēža zīmi, Tev sniegs daudz enerģiju un aktivizēs laimes hormonu darbību. Kļūsi redzamāka, dzirdamāka, priecīgāka. Atvērtības un draudzīguma rezultātā uzradīsies jauns draugu pulks, taču kāds tajā visā nebūs ar tīriem nodomiem. Uzticies, tomēr ieklausies sava iekšējā balsī. Pavērsies pret savu sirds cilvēku, ieskaties acīs un runā. Runā par domām, sajūtām, plāniem, vēlmēm. Atvērta mute atvērs sirdi.

Lauva

Neatlaidīgs darbs pie savām idejām, plāniem un mērķiem. Akcentēsies tie virzieni, kuros nauda nāks tālākā nākotnē. Šodien jāstrādā un jāstrādā. Pēc svētku nedēļā sastapsies ar notikumu, kas Tev noņems rozā brilles un atvērs acis. Un ja patīkamais izrādās vēl patīkamāks? Svētku prieki dos saldas iespējas brīvajām Lauvām. Ja Tevi jau sargā spēcīgs karalis, esi viņam, esat kopā, aizslēdzat ārpasauli.

Jaunava

No Tevis sagaidīs praktiskus un pārdomātus soļus. Darbā, mājās uz ielas, pilnīgi visur. Svētku nedēļā pūtīs spēcīgāks vējš, spēlējot pa nervu stīgām. Mazākās kļūmes Tevi spēs izsist no līdzsvara, tādēļ pirms rīkojies - nomierinies. Atrod iespēju lielāko daļu darbu veikt ārpus citām acīm un mutēm. Saņemsi komplimentus, smaidus un smaidu rosinošus priekšlikumus. Pieņem tos kā sava mīļotā dārgāko dāvanu un atzīšanos.

Svari

Sajūta, ka beidzot sagaidīts tas, kas ilgi saukts un aicināts. Saņemsi fascinējošu piedāvājumu vai ziņas, kas Tavu līdzšinējo darba dzīvi pagriezīs pa 180 grādiem. Pēcsvētku nedēļa būs populāra ar nepopulāriem lēmumiem. Smagnēji celsies mēle, lai tos izteiktu. Vēlāk to atbalsī dzirdēsi teju vai putnu dziesmas. Vasaras saulgrieži dos iespēju saplūst ar savu ģimeni, bērniem,
mammām un tētiem. Nesteidzies, izdzīvo, pieņem visu, kas šajā vidē notiek.

Skorpions

Tava vezuma nasta dienu no dienas kļūs smagāka. Prasīs no Tevis pārliecību, apņemšanos un nepadošanos. izaicinājums, kas rada azartu neapstāties. Ar Taviem padomiem rēķināsies, ieklausīsies viedoklī un lūgs pēc atbalsta. Dalies ar savām zināšanām, piedalies diskusijās un sarunās. Un to pašu dari ari mājās. Atveries, velti laiku un sevi ģimenei un bērniem. Kopīgi izbraukumi, nakšņošana teltīs satuvinās un ļaus smieties.

Strēlnieks

Ikdienas pulsējošais ritms ne reizi vien Strēlniekus mudinās pieņemt mērus un rīkoties spontāni. Šoreiz atkal, tomēr nav īstais laiks. Vēl jāmēģina, vēl jāiepazīst. Ļoti svarīgs līdzcilvēku un partneru atbalsts. Ja tie nenāk pie Tevis, vērsies pie viņiem. Dari, runā un lūdz viedokli, ej pretim labiem vārdiem. Nedaudz pa daudz ieskriesies profesionālās dzīves arēnā un piemirsīsi dalīties sava siltumā ar ģimenes locekļiem. Dzirdi kādu pukstam - nepuksti pretim, samīļo.

Mežāzis

Mežāzis ieraudzījis citas krāsas pasaulē, līksmos, baudīs un priecāsies. Priekškars atklājis jaunu izrādi, spēcīgus un iedvesmojošus skatus. Daudz enerģijas, lai bez klusākās čīkstēšanas pārkāptu pāri sarežģītām situācijām. Saprātīgi samērota atdeve darbam un sirdij. Kāda radniecīga dvēsele pacels Mežāzi pārdesmit centimetrus virs zemes. Papardes zieda smarža neatvairāma.

Ūdensvīrs

Koši kā spāņu lakats, Ūdensvīra ikdienu piepildīs cilvēki un notikumi. Te gan gaišās, gan tumšās krāsas. Acis pavērsi pret visām, tumšākās tomēr izsūks enerģiju. Vērtīgākā šo nedēļu īpašība - sistematizēt sevi, rīkoties pēc plāna. Tādējādi paveiksi daudz un pagūsi ari atpūsties. Kā sīcoša muša neliek mieru maigā vasaras naktī, tā Tev nemierīga privātā dzīve. Varbūt, ka tās nesaprašanās ir jāvērš priekā un jāļaujas eksperimentam?

Zivis

Sašūposies naudas plūsma. Ļoti iespējams, ka cēlonis tam ir neatritinātais emociju kamols, kas atradis izeju nevajadzīgos izdevumos. Profesionālā dzīve piedāvās perspektīvus kontaktus un iespēju nodemonstrēt savas zināšanas. Lasi, mācies un klausies. Noteikti, ka ir vēl kaut kas, ko Tu vari apgūt. Būsi ļoti noderīga cilvēkiem. Neatsaki palīdzību, esi kopā ar tuviem un tālākiem ļaudīm. Saņem no viņiem pateicības enerģiju, tā Tevi piepildīs.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 
Publicēti Žurnālā IEVA