Auns

Darbi ritēs uz priekšu pamatīgos tempos, maz brīžu, kad apstāties un atpūsties. Šajā nedēļā cilvēki tev tikai maisīsies pa kājām. Būtiski palielināsies Tava loma uzņēmumā vai darījumu partneru vidū. Pārdomāti vārdi atstās spēcīgu iespaidu. Veiksmīgi kārtosi naudas lietas. Mīlas lietās iespējami pārpratumi un nesaprašanās. Nedēļu pavadīsiet katrs runājot savā valodā. Jo mazāk, jo labāk.

 

Vērsis

Viss, kam pieķersies, aizies ar fantastiski augstu un jaudīgu vilni. Ļoti viegli piesaistīsi cilvēkus saviem projektiem un idejām. Atvērtas durvis sabiedriskiem pasākumiem. Kādam svarīgāk par Tevi pašu šķitīs Tava ietekme un naudas maks. Paļaujies uz savu partneri itin visos jautājumos. Tā tiksiet pie lieliskas savstarpējas saskaņas un piepildīta laika kopā. Tikai runā ar mani.

 

Dvīņi

Radoša un interesanta nedēļa. Šajās dienās vairāk domāsi par to, ko paveikt savā labā, ko uzzināt, ko izlasīt. Mazāk uzmanības praktiskām lietām. Naudas plūsma ar mīnusa zīmi, tomēr satraukumam nav iemesla. Daudz aizies, pavisam drīz daudz arī atnāks. Par mīļotā cilvēka uzmanību nāksies pacīnīties. Viņam gribēsies vairāk būt atsevišķi, Tev kopā. Jāliek lietā sievišķīga gudrība, lai saglabātu mīļas attiecības. Rokas darba izbijās.

 

Vēzis

Profesionālā dzīve ļoti aktīva, un notikumiem piepildīta, taču ja paanalizēsi to, atskārtīsi, ka īsti uz priekšu neesi tikusi. Pievērs uzmanību saturam. Bieži vien mainīgs noskaņojums. To izlīdzināsi pērkot sev skaistas lietas, mainot imidžu, pucējoties un rotājoties. Vērts mazliet pasekot līdzi finansēm, tām labpatiks aiziet neceļos. To atgriešanos tik drīz vien nesagaidīsi.

Tu patiksi sev ļoti.

 

Lauva

Nedēļa iesāksies ļoti spraigo. Daudz laiku veltīsi matemātiskiem aprēķiniem un stratēģiskiem risinājumiem nākotnes vārdā. Darāmā būs daudz, pienākumu apjoms tikai augs. Tev jau tā slava tīk, vien raugi, vai kaut ko neuzņemies pāri saviem spēkiem.

Pievērsies saviem mīļajiem cilvēkiem - māsām, brāļiem, draugiem un vecākiem. Tur smelsies prieku un aizmirsīsi par darba dunu. Īpaši uz jaunās nedēļas sākumu.

Uzdevumu virpulis.

 

Jaunava

Ierausies darba jautājumos kā ezis savā adatu kažokā. Aktīva taču salīdzinoši mierīga nedēļa. Lielās un kreņķīgās situācijas apies Tevi kā negaisa mākonis. Ikdienišķā steigā pieļausi vairums nebūtiskas kļūdas papīros un sarunās, tomēr tās neietekmēs notikumu gaitu. Tās veidos vien iespaidu par Tevi. Kad mīļotais uzrunā -atsaucies. Kad roku sniedz - pieskaries. Laiks, ko pavadīsiet kopā, sniegs neaizmirstamas un abiem tik vajadzīgas sajūtas. Divatā vairāk prieka.

 

Svari

Piņķerēsies lēmumos un domās. Savas neizlēmības un neskaidrības dēļ, pieņemsi vairums neprātīgus lēmumus. Ilgtermiņā tos jutīsi diezgan pamatīgi. Jāsaudzē attiecības ar tuviniekiem. Neapdomīgs vārds var iedzelt kā bite īpaši jūtīgā vietā. Esi kopā, uzklausi un neatsaki palīdzību. Saņemsi būtisku atbalstu no sava sirds cilvēka. Uztici viņam pilnīgi visu, un jutīsi cik ļoti nozīmīgas Tev ir šīs attiecības. Nedari neko lieku.

 

Skorpions

Profesionālās darbības ar pievienoto vērtību. Par kādu sen iesāktu projektu saņemsi ilgi gaidīto atlīdzību. Iesaistīšanās jaunās lietās ar sola veiksmīgu turpinājumu. Attiecības ar darījumu cilvēkiem uz pārbaudes sliekšņa. Nenoturēsies mēle aiz zobiem un tādējādi ieviesīsi būtiskas izmaiņas līdzšinējā mijiedarbības modelī. Privātās attiecības arī pārskatīsi un pārvērtēsi. Jācīnās ar nepatikām un grūtībām, tomēr tuvojoties brīvdienām, mīlestība uzvarēs. Visu nosaka emocijas.

 

Strēlnieks

Piedāvājumi nāks kā no pārpilnības raga. Iesaistīsies sen gaidītās un sirdij tīkamās aktivitātēs. Paveras perspektīvas labiem ienākumiem nākotnē. Būs brīži, kad domas un vārdus vērts paturēt pie sevis. Īpaši, ja nevēlies neatgriezeniski ietekmēt attiecības ar nozīmīgu cilvēku. Finanšu situācija var būt pārsteigumiem pilna. Kāds pie Tevis vērsīsies ar lūgumu atgriezt senu parāda summu. Kur ir Tava lielā iespēja?

 

Mežāzis

Daži neveikli mirkļi šajā nedēļā noteikti, ka būs, taču kopumā ies viegli un ar smaidu. Profesionālajā jomā aktīva taču pārdomāta darbība. Nedēļai noslēdzoties, aktuāls kļūst naudas plūsmas jautājums. Iespējami palieli tēriņi, taču, ja tas viss ir ieguldījums sevī, var nedaudz pievērt acis. Mīlas dzīve gan var nest diezgan nozīmīgas pārmaiņas. Pavisam nopietni jāsaņem sevi rokās, lai izteiktu to, ko domā, lai ietekmētu situāciju labvēlīgi. Runā no sirds.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīru ceļā nostāties būs diezgan sarežģīti. profesionālā joma dod iespēju izpausties uz visiem simts. Pieņemsi lēmumus, vadīsi lielus procesus, ietekmēsi sava biznesa nākotni. Veidosi vērtīgus kontaktus, vairāk būsi cilvēkos, kas saista ne tikai intelektuāli, bet arī emocionāli. Neizslēdzu iespēju mīlestībai no pirmā acu skata. Brīvdienu režīmam jāieslēdzas vien sestdien. Ja tas notiks ātrāk, vari palaist garām ko derīgu un jauku. Nopietns process.

 

Zivis

Pavisam mazi notikumi spēs izmainīt Tavu skatu uz notiekošo. Novērtēsi to, kas Tev ir, paraudzīsies uz notiekošo ar citām acīm. Nepietiks vien ar to, ka pasaki. Savi solījumi būs jāattaisno ar darbiem. Tas nenāks tik viegli cik gribētos, tādēļ - domā, ko runā. Mīlas ligzdiņā virmos mīlas liesmas. Smiesieties par kopīgo, plānosiet nākotni, runāsiet par sapņiem un iecerēm. Domā, ko runā.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 


Publicēti Žurnālā IEVA