Auns

Auglīga un ļoti perspektīva nedēļa. Ja Tu redzi vēl trīs soļus uz priekšu, šajā nedēļā spēsi spert tos visus. Tavs asins sastāvs papildinātas ar neizsīkstošu dzīvības enerģiju. Jaunās nedēļas sākumā būs grūti pievērsties visām iesāktajām lietam vienlaicīgi. Paklausies cilvēkus, Tava tuvumā noteikti ir kāds, kas labprāt piedalītos. Noteikti jāatrod laiks savstarpējo attiecību nostiprināšanai. Nedēļas noslēgums īpaši viegls attiecību jautājumiem. Maz cinītis gāž lielu vezumu.

 

Vērsis

Ja apkārt nevalda miers, tad tā nav arī Vērša sirdī. Daudz laiku veltīsi pašiem pamatiem - lietu kārtībai un jēgai. Tu esi lielisks darbu izpildītājs - uzticams, centīgs un mierīgs. Tev nāks lūgt padomu, cilvēki staros laimē, ka var būt Tev blakus. Neatsaki padomu. Mīļotais cilvēks saņems sirsnīgu uzmanības devu no Tevis. Runāsiet daudz un pilnīgi par visu. Dziedat kopīgas dziesmas, sapņojiet kopīgus sapņus. Dubults neplīst.

 

Dvīņi

Dvīņi jaunu izaicinājumu priekšā. Vērtīgākais šajās dienās būs laiks, ko pavadīsi ar sevi, savām domām un mērķiem. Tiecies pēc skaidra formulējuma savām iecerēm. Daudz darīsi, daudz arī izdarīsi, tomēr šajās dienās svarīgāka ir kvalitāte, nevis kvantitāte. Tu noteikti drīksti no kaut kā atteikties. Privātajā dzīvē mazas nesaprašanās. Viens saka balts, otrs saka melns. Tu tās izdzīvosi īpaši krāsaini, ja mēģināsi izprast abas krāsas, jūsu abu noskaņojumus. Vairāk nav labāk.

 

Vēzis

No rokas ies tie darbi, kuros cieši iepīta Tava sirds. Tie nesīs ne vien vērā ņemamus panākumus, bet dos iespēju arī nopelnīt. Naudas upe krāčaina un līkumaina. Piedomā, pieturi to drošā krastā. Pavisam drīz to vajadzēs tērēt sarūpētajai ģimenes ligzdiņai. Tajā, starp citu valdīs pilnīgs miers un harmonija. Tiem, kas satikuši savu īsto un vienīgo, šīs būs klusuma un mīlestības pilnas dienas. Miera osta Tavās krūtīs

 

Lauva

Turpināsi iesākto dinamisko ikdienas soli. Jāpieņem lēmumi, jāuzstājas, jānotur savas pozīcijas darba tirgū un biznesā. Vieglāk, ja katrai dienai izveidosi nelielu plānu. Lai neiztērētu visus enerģijas resursus, ļoti svarīgi ir atpūsties. Pagarini savas brīvdienas ar mirkli pie dabas krūts. Pārsteidzoši labi jutīsies pavisam šaurā cilvēku un uzmanības lokā. Mīļotais cilvēks tevi sapratīs arī gadījumā, ja nevēlēsies dalīties tajā, ko piedzīvo darbā. Bērni prasīs daudz uzmanību. Ar viņiem to arī atjaunosi. Atjauno enerģijas resursus.

 

Jaunava

Ja pratīsi savaldīt savas emocijas un paturēt mēli aiz zobiem, apiesi vairums nokaitētas situācijas. Tu esi interesants medījums provokācijām. Tev ir pavisam daži, taču patiesi uzticami un zinoši cilvēki, kurus vari iesaistīt savos projektos un ikdienas darbos. Dalies tajā, kas Tev daudz. Mīlas ceļi pīsies un vīsies. Viens pie otra dosieties pa līkumainām un miglas pielietām taciņām. Ja nezini, ko teikt, nesaki neko. Vairies nekrietnu ļaužu.

 

Svari

Būs daudz enerģija un tā plūdīs nākotnes virzienā. Neatlaidīgi un aktīvi darbosies pie iecerētajiem projektiem un biznesa idejām. Laiks to publiskai apspriešanai. Paasināsies konkurence un kā no ziemas miega modīsies skauģi un nelabvēļi. Turi taisnu muguru, Tev ir daudz zināšanu, kā noturēties virs ūdens. Viegli veidosies komunikācija ar pretējā dzimuma svešiniekiem. Ja savu izredzēto vēl tikai meklē, šajās dienās ir vērts būt vairāk cilvēkos. Tavus soļus dzird.

 

Skorpions

Tu peldēsi un meklēsi ērtāko un tīrāko krastu. Ar nedaudz gausu piesitienu virzīsi uz priekšu nozīmīgus procesus. Ja šādu rīcību paģēr Tava intuīcija, tad Tu esi uz pareizā ceļa. Nesteidzoties, izvairīsies no nepatikšanām, paļaujoties, satiksi īstos un vajadzīgos cilvēkus. Savstarpējās simpātijas uzjundīs ar jaunu sparu. Var būt pie apvāršņa parādīsies sen kvēlojusi mīlas liesma. Ļauj lai dzirksteļo, lai dauzās. Laiks mīlestībai.

 

Strēlnieks

Šis tas iesprūdīs un aizķersies, uz mirkli apstāsies kāds nesen iesākts projekts. Nerauj un nestiep, Tavā dzīvē paliek tikai tas, kas tur patiešām vajadzīgs. Daudz idejas un iedvesma sirds darbos. Pievērs nedalītu uzmanību tam, kas Tev patiesam aizrauj un pavisam drīz baudīsi sava darba augļus. Pārsteidzoši patīkami notikumi privātajā dzīvē. Iespējams saņemsi bildinājumu vai pavadīsi emocijām piesātinātu laiku kopā. Paliek tikai svarīgākais.

 

Mežāzis

Šajā nedēļā Tevi gaida ļoti saturīga informācija, perspektīvi darījumi un vērtīgas iepazīšanās. Lielais ceļš uz izdošanos ir atvērts. Vai zini, kurp tas ved? Ļoti aktīvi jāseko līdzi notikumiem profesionālajā sfēra. Lielā rosībā var paslīdēt gar ausi vērtīgas nianses. Nedēļas vidu vel iespējams zināms nemiers savstarpējās attiecībās, taču brīvdienām tuvojoties, spēsi paklusēt un paklausīties. Tavu iespēju mirklis.

 

Ūdensvīrs

Tavs lielākais izaicinājums šajā nedēļā ir cilvēki. Tev jāmācas sarunāties, ieklausīties, piekāpties un dalīties. Būs gan tādi, kas runās tavā valodā, gan tie, ar kuriem nekā nav kopīga. Biznesa lauciņš aktīvs, tajā jaušama patīkama virzība Tev vēlamā virzienā. Rūpīgi jāpiestrādā pie plānošanas un stratēģijas. Finanses diezgan vārīgs punkts. Ja tām ir tendence aizplūst, tad lai tas notiek mīlestības un emocionālu mirkļu vārdā. Roka uz pulsa.

 

Zivis

Laika apstākļi Zivtiņu dzīvē ir nedaudz norimušies, taču vēl nedaudz apmākušies. Pievērsīsi uzmanību tam, ka ar Tevi jūtas citi, mazāk sev pašai. Jaunus, galvu reibinošus projektus šajās dienās nav vēlams uzsākt un tam arī īsti nebūs  iedvesmas. Strādā pie iesāktajiem darbiem. Palīdzēsi, būsi kopā ar saviem draugiem un ģimenes locekļiem.  Satiecies ar cilvēkiem, kas Tev dārgi, bet ikdienā tāli. Miers. Saskaņa.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 


Publicēti Žurnālā IEVA