Auns

Kā ziemeļu vēja šalkas, brāzīsies cauri darījumu gaiteņiem. Loti veiksmīga nedēļa biznesa cilvēkiem, īpaši tiem, kas māk paturēt mēli aiz zobiem. Satiksi patiešām noderīgus cilvēkus, uz karstām oglēm nodibināsi stabilas ilgtermiņa attiecības. To gan nevarētu teikt par privāto dzīvi. Tajā iespējams sprādziens un emociju plūdi. Kā balons, kas pārpildīts ar ūdeni. To visu spējīgs nodarīt Tavs asais mēles gals. Asa valodiņa.

 

Vērsis

Uzvirmos jauns enerģijas vilnis un ar lielu entuziasmu ķersies klāt jauniem un aizraujošiem projektiem. Pat ja sākotnēji tas šķiet vien kā aizraušanās, tam ir potenciāls. Ja savā ceļā satiec sen zināmus cilvēkus, piestāj uz kādu vārdu, paliec. Pagātne tev nesīs vērtīgas ziņas. Laiks ceļojumiem, atpūtai un dzīves priecīgiem notikumiem divatā. Smelies jaunas sajūtas, nostiprini attiecības. Dzīve ir prieks.

 

Dvīņi

Kā pa amerikāņu kalniņiem atrakciju parkā - lēnām uz augšu un strauji uz leju. Dinamiska un notikumiem pilna nedēļa. Dvīņi būs neveiklu lēmumu priekšā. Darīsi darbus, kas gausi kustas uz priekšu. Ļoti svarīgi rīkoties pārdomāti un pacietīgi, jo šī darba samaksa būs gaužām patīkama. Spontāna rīcība sagādās vieglu maciņu. Vienmēr atceries, ka Tev ir draugi, taču Tavu muļķīgu rīcību tie neatbalstīs. Nemiers maisa gaisu.

 

Vēzis

Tavā galvā lielas ieceres un plāni, taču šī nedēļa tajos viesīs savas korekcijas. Jābūt gatavai pieņemt negaidītus pavērsienus, domāt radoši un droši. Cilvēki ir šīs nedēļas bonuss. Iespējams, ka satiksi pavisam maz, taču ļoti labus un gudrus cilvēkus. Runā ar viņiem, klausies ko tie stāsta. Ja uz mīlas dzīvē notiekošo spēsi paraudzīties ar platu smaidu sejā,  izbaudīsi attiecību burvīgu. Citādi arī ir labi.

 

Lauva

Lauzīsies cauri brikšņiem un biezokņiem. Iepriekšējās nedēļas darbiem pievienosies jauni. Turklāt ar jaunu rūpju devu. Caur ērkšķiem Tavs ceļš ved uz zvaigznēm. Tev ir lielas iespējas tikt pamanītai. Novērtēs gan Tavus darbus, gan ieguldītos resursus. Turpini iet savu izvēlēto ceļu. Mīlas dzīvi pavadīs skaļākas balsis un kaislīgākas kustības. Parūpējies par to, lai tās neaizmirstamas un tīkamas abiem. Neatskaties. Ej.

 

Jaunava

Nedēļa sāksies ar tukšu bāku. Iesāktie un jaunie darbi uz priekšu ies ļoti gausi. Lai tas Tevi lieki nesatrauktu, strādā pie ikdienišķām un praktiskām lietām. Ļoti vērtīgs cilvēku resurss, taču jābūt ļoti uzmanīgai kam un ko stāsti. Uzticams cilvēks Tev dos noderīgu padomu. Ģimenes dzīvē viss mierīgi ies savu gaitu. Jāsadodas rokās un jābūt kopā laimē un saticībā. Apciemo savus vecākus, tavs miers rodams viņu mājās. Smelies mieru un nesteidzies.

 

Svari

Iespējams, ka Tu sevi esi pārvērtējusi, iespējams, ka vēlies vērtēt vēl augstāk. Tomēr vajadzētu paskatīties, kas notiek apkārt, vai neesi apņēmusies pārāk daudz? Tavu iniciatīvu ļoti novērtēs, runā par to, kas Tev svarīgs, ierosini pārmaiņas. Tev izdosies izkustināt kādu nopietnu pasākumu. Pavērsies iespējas uzlabot finansiālo stāvokli. Pretim nākošos piedāvājumus izskati un izvērtē kopā par pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Uzvari pati sevi.

 

Skorpions

Nedēļas sākumā vēl mētāsies un meklēsi īsto izeju no labirinta, taču tuvojoties noslēgumam, varēsi viegli uzelpot. Pieņem vienu, taču lielu lēmumu. Tavas darba spējas un apņemšanās pārsteigs Tevi pašu. Virzi to visu viena cēla mērķa virzienā, neizklīsti, nepazūdi. Grūti pārvietot kalnus un laiskoties pa dīvānu vienlaicīgi. Tev jāmēģina atrast vidusceļš un jāizbrīvē laiks saviem mīļajiem. Trāpi mērķī.

 

Strēlnieks

Nu būs jāliek lietā spēja būt elastīgai, mainīt domas, iziet uz kompromisu, meklēt risinājumu. Ļoti aktīvs process, taču vēl nav laiks rezultātam. Lūkosies pēc jaunām iespējām, saņemsi piedāvājumus, kas uzrunās un liks aizdomāties. Neizdari emocionālus lēmumus. Ceļo. Dodies ārpus ierastās vides, ej pa jauniem un košiem ceļiem. Tev un Tavai mīlestībai vajag jaunas sajūtas. Atkal ceļā uz horizontu.

 

Mežāzis

Sadzīve un milzīgais darbu apjoms būs Tevi nogurdinājis. Pirms ķeries klāt jauniem pienākumiem, atrodi laiku sev. Tikai un vienīgi sev. Ķibeles un strīdīgas situācijas neizpaliks, taču tās rādīs pareizo ceļu. Pavadi vairāk laiku kopā ar sadarbības partneriem un kolēģiem. Centies atrast vairāk iemeslu priekam, ļauj emocijām un piedzīvojumam atvērt Tavus laimes pinumus. Smejies un saņem smaidu pretim. Dzīvo ar smaidu.

 

Ūdensvīrs

Izaicinājumu un lielu pavērsienu slieksnis. Tevi nepametīs sajūta, ka netiec tam pāri. Pagātne rausta, bailes šausta. Saraustītas attiecības ar partneriem profesionālajā jomā. Paskaties uz esošo situāciju no cita skatupunkta. kā izskatās? Tam visam pa vidu cilvēki, kuriem ļoti liela loma Tava dzīvē. Nebaidies runāt par to kā ir, par to, ko redzi un labprāt ieraudzītu. Elpo lēnām, turpini ceļu.

 

Zivis

Samazināta enerģijas un iedvesmas deva. Ar lielāko prieku noskatīsies savu cilvēku riņķošanā ap sevi, pati darīsi maz. Tā nav dīkstāve, tā ir vērtīga resursu izmantošana. Virzi tos ilgtermiņa mērķu virzienā. Tuvumā un tālumā ir cilvēki, kas gatavi mesties uz vienu roku. Ja lūko pēc partnera ilgam laika, atliek atvērt acis. Tikai patīkamas kustības.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 


Publicēti Žurnālā IEVA