Auns

Uz vietas nesēdēsi. Šī solās būt ļoti aktīva nedēļa. Būs gan tuvāki, gan tālāki izbraucieni. Jauna pieredze, jauni iespaidi, jaunas biznesa idejas. Saskarsies ar kādreiz nesakārtotām vai nepabeigtām lietām. Tas var būt gan attiecības, gan darījumu jautājums. Cilvēki spietos Tev apkārt, taču noteikti, ka kādu mirkli Tev jāpaliek ari vienatnē. Tad vislabāk pieņemt svarīgus lēmumus. Ceļš Tevi gaida.

 

Vērsis

Visus svarīgākos mirkļus izdzīvosi sava iekšienē. Tur domāsi, pārdomāsi, analizēsi un vērtēsi to, kas notiek Tavā dzīvē. Jo mazāk cilvēku, jo labāk jutīsies. uzturies mazās un mīļās kompānijās. Tiem, kas darbojās sabiedriskās sfērās, jāsargā sava enerģija. Kāds to sūks kā limonādi. Saņemsi ļoti labas ziņas no tuviem cilvēkiem. Nedēļas noslēgumā tevī atvērsies radošās enerģijas dzirkstele. Ķer iedvesmas mirkļus, ļauj tiem rādīt ceļu. Cilvēki kā vīteņaugi.

 

Dvīņi

Nedēļa sāksies ar mazliet pārsteidzošiem un neomulīgiem mirkļiem. Ja neķersies pie matiem un spēsi uz visu paraudzīties no malas, jutīsies mierīgi un droši. Lūko pēc sadarbības partneriem, biedriem, līdzīgi domājošiem. Tev ir iespēja uzsākt sulīgu un aizraujošu sadarbību. Uz pretējo dzimumu atstāsi žilbinošu iespaidu. Jūtas bangos kā mājās, tā biroja gaiteņos. Viens solis līdz neapdomīgai rīcībai. Valdi emocijas.

 

Vēzis

Radošās enerģijas dzirkstele aizķersies aiz ikdienišķo pienākumu kaudzes. Neķer visu pēc kārtas, rīkojies rāmi un mierīgi. Ļoti prasmīgi izvairīsies no kreņķīgiem un uzbāzīgiem cilvēkiem. Šajās dienās saasināsies konkurence, būs par saviem darba augļiem jāpacīnās. Mīlestība pavērs Tavu sirdi un maciņu. Atļausies sev un mīļotajam dārgas dāvanas un īpašas izklaides. Saņemtās emocijas atsvērs tēriņus. Mīlestība pāri visam.

 

Lauva

Mazs cinītis gāž lielus vezumus. Labi, Lauva nav nekas mazs, taču šajā nedēļa patiešām paveiksi lielas lietas. Ķeries tikai klāt. Šķiet, ka ap Tevi virmo lielas lietas un Tu esi teju vai spārnos pacēlusies. Piezemē pārākuma sajūtu. Ieklausies tajā, ko Tev saka uzticami un pieredzējuši ļaudis. Nedēļas nogale Tev nāks ar jauniem atklājumiem gan par sevi, gan Tavu izredzēto. Esat atklāti viens pret otru, uzticat būtisko. Tu vari daudz.

 

Jaunava

Sen iesākti projekti atgriezīsies pie Tevis ar tālejošām iespējām. Papildus ierastajām lietām, ikdienā ieplūdīs jaunas vēsmas. Piestāj un apskaties uz savu dzīvi no malas. Iespējams, ka tieši darbs ir tas, kurā jāsāk ar nelielam izmaiņām. Kā būtu ar palīdzīgām rokām? Privātā dzīve sniegs sirdsmieru. Kopīgi nākotnes plāni radīs pārliecību par stabilu un skaistu nākotni. Divatā raitāks solis.

 

Svari

Šī nedēļa paies atmiņās un pārdomās. Daudz atskatīsies uz to kā ir bijis, ko izdarīji un kā to paveici. Atrodi savās domās ko vērtīgu šai dienai, šim mirklim. Profesionālā dzīves puse raustīs un darīs nemierīgu. Ja jūti, ka esi pareizajā vietā, neļauj vaļu emocijām. Turpini darīt. Piektdienas izskaņā noliec visu - darbus, papīrus, datorus un arī domas. Atver durvis uz atpūtu un mieru. Tev blakus ir mīļas un siltas sirdis. Enerģija nāk no prieka.

 

Skorpions

Ļaujies iespējām un cilvēkiem. Tavā ceļā var nākt kads, kas iedod jaunu elpu iesāktajiem biznesa projektiem. Tā būs iespēja uz esošo paskatīties no cita redzespunkta. Iedziļinies, esi manīga. Ja skriesi vēja spārniem, palaidīsi garām nozīmīgas nianses. Ģimene prasīs ļoti daudz uzmanību. Tev jāprot līdzsvarot savas domas un darbi. Esi kopā, esi vairāk klāt. Spoža zvaigzne krīt. Ievēlies.

 

Strēlnieks

Aizrāvusies, kā kurmis alu rokot. Vienu brīdi šķitīs, ka neredzi ne galu ne malas. Ja vien neesi pazaudējusi mērķi, turpini rakt. Tiecies ar cilvēkiem, kas var izkustināt Tavu iesākto projektu. Apmeklē mācības, lai papildinātu savas zināšanas. Tu nevari visu viena. Dzīve ir prieks, tiklīdz ir paveikts pienākums. Arī šajā nedēļā ir vismaz divas dienas, kuras veltīt sev. Savai pašsajūtai, savam priekam un laimei. Dzīve ir prieks.

 

Mežāzis

Pulsē notikumi Tavā dzīvē. Jutīsies gatava spert lielu soli karjerā, tomēr šis laiks vēl prasa izvērtēt situāciju. Vai esi padomājusi par visu? Līdzcilvēkos milzu spēks. Jautājumos ar kuriem pati netiksi galā, tie sniegs drošu roku. Labs laiks, lai izvēlētos mācības, kursus, pieteiktos lekcijām. Mājās runāsi un darīsi maz, prasīsies pēc miera un klusuma. Nebaidies savam sirds cilvēkam izskaidrot kā jūties. Runā ar viņiem.

 

Ūdensvīrs

Turpināsi maisīties kā dakša pa zupas bļodu. Grūti lēmumi attiecībā uz cilvēkiem un procesiem. Patiesība jau ir Tavā sirdī. Lai gan biznesa vide prasa stingru nostāju, Tu tomēr neesi naudas mašīna. Darba dienās nepārspīlē ar savu veikumu, nedēļas nogalē ielaid savā dzīvē vairāk prieku un sajūsmu. Cik piepildīti jutīsies Tu, tik skanīgi atbalsosies Tavu mīļo cilvēku sirdis. Pavadi laiku kopā, esi ārpus ikdienas. Izvēlies mieru.

 

Zivis

Lai gan gulēt varētu ilgi un saldi, šis nav tas ērtākais laiks kad to darīt. Profesionālā dzīvē virmos iespējas un būs vien jāceļas un jāstrādā. Un visiem par pārsteigumu, Tu tiešām izdarīsi ļoti daudz. Veiksmīgas sarunas par finansējumu. Vairāk domāsi kā nopelnīt, nevis kā ietaupīt. Privātā dzīve sagādās vieglus vilšanās momentus. Neērti taču ļoti vajadzīgi ieskatīties viens otram acīs un izrunāties. Ej līdzi dzīves ritmam.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 


Publicēti Žurnālā IEVA