tumblr md9098Jkwv1rq8e41o1 500 6793

Auns

Jāaun kājas glītās kurpēs un jāgatavo balss saites. Šī nedēļa paredzēta nozīmīgām un ietekmīgam sarunām. Ļoti prasmīgi sevi pasniegsi, tādējādi ietekmējot darba rezultātus. Pavisam drīz sava darba augļus jutīsi maciņā. Mīlas dzīve plūdīs kā kalnu upe. Ik pa laikam atsitīsies pret kādu asāku malu, taču kopumā tikai uz priekšu, tikai tos ceļus, kuri paredzēti.

 

Vērsis

Šķēršļi un nebūšanas maisīsies pa kājām, nedodot iespēju rāmi ritēt uz priekšu. Nesteidzies tos pagrūst malā nepamanītus, ieklausies, tie nāk kā mācība. Neatliec neko uz nākamo nedēļu, jo Tev šajās dienās izdosies pierunāt pat bruņurupuci izlīst no mājas. Patīkamas un diezgan izteiksmīgas pārmaiņas privātajā dzīvē. Rīkojies tā, kā jūti, saki to, ko domā. Ļaujies piedzīvojumam.

 

Dvīņi

Šīs dienas iedvesmos uz darbiem, un tiem sekos gan finanses gan jaunas iespējas. Izbaudi procesu, tā laikā Tu vari iemācīties ko jaunu. Veiksmīga nedēļa darījumiem ar nekustamo īpašumu. Šajā jomā lēmumus pieņemsi gaismas ātrumā, iespējams, ka atrisināsies kāds sen iesākts jautājums. Mīlas dzīve raiba kā dzeņa vēders. Lai attiecības būtu godīgas, rīkojies atklāti arī Tu. Augstā vērtē uzticība un spēja iziet un kompromisu.

 

Vēzis

Ļoti efektīvi strādāsi vienatnē. Savus plānus nesaskaņosi ne ar vienu, savas emocijas nevienam neatklāsi. Vienīgi Tavi ģimenes locekļi būs nelielā satraukumā par to, kas notiek. Profesionālā ziņā gan pilnīga - paļaušanās un izdošanās. Viss brīvais laiks aizies šiverējoties pa piemājas puķu dobēm vai garīgiem sevis meklējumiem. Dodies tajos, izdzīvo mieru.

 

Lauva

Lauvas turpina dzirksteļot un spridzināt. Ar saviem izgājieniem pārsteigsi gan sevi, gan līdzcilvēkus. Tehniskiem jautājumiem nepieciešams skats no malas. Grūtāk klāsies attiecībās ar cilvēkiem. Īpaši tiem, kas pavisam tuvu. No viņiem gaidīsi daudz, pieprasīsi un pavēlēsi. Radošā un romantiskā enerģija viļņosies. Ja spēsi savaldīt asās pulsācijas, tad izdosies pavadīt aktīvu un aizrautīgu laiku kopā.

 

Jaunava

Nesteidzies, neaizsvilsties. Ja spēsi savaldīt savas emocijas, pagūsi izdarīt vērtīgu darbu. Svarīgākie uzdevumi jāveic kopā ar uzticamu un zinošu cilvēku. Nauda pazudīs kā ūdens sausā zemē. Neatkarīgi no tā vai pirkums ir vajadzīgs, vai tikai patīk, padomā. Tikai nedaudz padomā. Mīlas dzīvē prasīsies pēc jaunām garšvielām. Brīvajām Jaunavām laiks aizrautīgākajam vasaras piedzīvojumam. Milas saitēm vītajām Jaunavām jādodas ārpus mājas.

 

Svari

Tev ir iespēja tikt līdz nākamajam pakāpienam, varbūt pat stāvam profesionālajā sfērā. Tam veltīsi daudz laiku, nervus un uzmanību. Reibinošas idejas sadarbības projektiem, strādāsi ar attīstības un plānošanas jautājumiem. Sakoncentrējusies un neatlaidīga. Tikai mīlestība. Tā slīdēs gar loga rūti, kā lietus lāses. Alks pēc apskāviena un klusuma.

 

Skorpions

Sarežģīta un piņķerīga nedēļa. Pieņemtie lēmumi neīstenosies tā kā cerēts, iesāktie procesi bremzēsies. Profesionālajā dzīvē nepieciešamas jaunas vēsmas, nestandarta domāšana un varbūt par jauni laika biedri. Vērtīgs būs laiks, ko veltīsi pārdomām un vērtēšanai. Riskanti darījumi ar naudu. Ja neesi pārliecināta, tad neieguldi, neaizdod un ari neaizņemies. Paļaušanās un vieglu peļņu glūn ar viltīgām un aizdomu pilnām acīm.

 

Strēlnieks

Kaut kas neies uz priekšu tā, kā Tu esi iecerējusi, taču ies vismaz divas reizes straujāk. Lai lielajā notikumu virpulī nepazaudētu fokusu uz svarīgāko, noteikti ieplāno mirkli atelpai. Tev priekšā jauni izaicinājumi un augstas virsotnes un šajās dienās papildus deva enerģijas. Pastāv risks neapdomīgai un pārgalvīgai rīcībai. Izdzīvosi brīvību, baudīsi brīvību, elposi nemitīgi mainīgu gaisu. Attiecībās esošajiem Strēlniekiem laiks pavadīt nelielu mirkli atsevišķi.

 

Mežāzis

Saskarsies ar daudz pretrunām savā ceļā. Jāsatiekas ar cilvēkiem, ar ko reiz apēsts puds sāls, jāieskatās tajos profesionālajos ceļos, kas nav pat prātā nākuši. Pievērs uzmanību savām zināšanām un talantiem. Tev ir tas, kas šobrīd ļoti nepieciešams jaudīgam izrāvienam. Pirmajā vietā darbi, pēc tam runas. Personīgā dzīve piesātināta ar pienākumu izpildi. Tevi mudinās uz remonta darbiem.

 

Ūdensvīrs

Tevi pārsteigs nesagatavotu situācijas, kurām nebiji gatava. Tās izsitīs no sliedēm, radīs kaudzi nesaprašanās un īgnus skatienus. Darba dzīve paņems ne mazums emociju, tajā jāpilda vairāku darbinieku pienākumi vienlaicīgi. Taču Tevi un Tavus darbus pamanīs lielie un varenie. Saņemsi atbalstu no ģimenes locekļiem, daudz būsi kopā ar cilvēkiem, kuri Tev patiešām svarīgi. Negaidi neko, ierosini satikšanos.

 

Zivis

Tev izdosies īstenot to, par ko jau sen sapņo. Lielā mērā tas attiecināms uz profesionālo dzīvi, taču iespējamas patīkamas pārmaiņas romantiskajā sfērā. Lieliska pašsajūta un enerģijas pieplūdums ļaus ķerties klāt drosmīgiem projektiem. Rīkojies aktīvi un pārsteidzīgi. Pievērsīsi uzmanību savam izskatam. Vairāk laiku velti sporta aktivitātēm akcentējot dzīvē svarīgāko - sevi pašu.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 

Publicēti Žurnālā IEVA