find your horoscope sign 300x300

Auns

Darba lietas ies no rokas. Laiks atvadīties no tiem projektiem un procesiem, kuros neredzi izaugsmes iespējas. Saņemsi atbalstu un ieteikumus no draugiem un uzticamies cilvēkiem. Kāds no viņiem būs pārlieku aizrautīgs ar Tevis mācīšanu. Finanšu lietas prasīs dubultu uzmanības devu. Ielāgo, ka tas, kas viegli nāks, tik pat viegli ari ies.

 

Vērsis

Nedēļas sākumā nepametīs sajūta, ka esi iesprūdusi ka Pūks pēc viesošanās Trusīša mājā. Tas radīs neapmierinātību un raisīs strīdus. To gājums Tavās rokās. Ja spēsi mierīgi paskatīties uz notiekošo un rast kompromisu, visi paliks draudzīgās attiecībās. Brīvdienas būs pavisam vieglas un patīkamas. Esi kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem, dodaties pie dabas, baudiet laiku kopā.

 

Dvīņi

Gribēsies, lai viss notiek viegli un bez piepūles, tomēr tā gluži nesanāks. Tev nāksies pārliecināt, pierādīt un pārstāvēt. Būs jābūt nopietnai. Esi vairāk cilvēkos, runā par savam iecerēm un plāniem, jo šajā nedēļā beidzot var pavērties Tavu lielo iespēju durvis. Skaista nedēļa, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem, lai būtu vēl nebijušā sabiedrībā. Viegli veidosies gan draudzīgas, gan romantiskas attiecības.

 

Vēzis

Veiksmīgam darba cēlienam uzsvars uz pirmajām dienām. Tu spēsi izdarīt ļoti daudz, veiksi pārsteidzošus soļus profesionālajā ceļā. Vēl šajā nedēļā vēlēsies būt prom no cilvēku masām. Izmanto katru iespēju doties ārpus pilsētas, ārpus lielās un bezjēdzīgās rosības. Nesoli to, par ko neesi droša. Mīļotais cilvēks tīkos pēc vairāk uzmanības, lūkos pēc atbildēm. Uzsver atklātību un uzticību.

 

Lauva

Rosīsies un darbosies sev svarīgajos dzīves virzienos. Jāpieņem lēmumi, kuriem nozīmīga loma nākotnē. Nedēļas beigās Tavā priekšā klāsies pārāk daudz pienākumu. Sāc ar vienu, ar to, kas pats svarīgākais. Steigā pieļausi kļūdas. Mājās situācija nedaudz nokaitēta, taču ļoti iespējams, ka tas vien tādēļ, ka visa enerģija un uzmanība izgājusi plašajā pasaulē. Atvēli to arī saviem mīļajiem.

 

Jaunava

Šīs nedēļas profesionālā dzīve no Tevis prasīs mundru un akurātu rīcību. Jāsper solis, taču raugi, lai tas nav sprādzienbīstams. Ļoti veiksmīgi veidosi kontaktus ar darījumu cilvēkiem ārpus savas ierastas teritorijas. Dodies komandējumā, gūsti jaunu pieredzi un paplašini sev vērtīgu cilvēku loku. Privātajā dzīvē visaugstākajā vērtē uzticība un uzticēšanās. Runājiet, pieskatieties un atklājat to, ko jūtat. Vērtīgs laiks gan esot kopā, gan katram savos ceļos.

 

Svari

Darīsi daudz vērtīgus un praktiskus darbus. Jāuzņemas kāda procesa vai projekta vadība. Nedomā, saki jā, tā būs lieliska pieredze. Ja Tev ir kādam vai kādam kas sakāms, dari to šīs nedēļas noslēgumā. Tevi dzirdēs, uzklausīs un sapratīs. Brīvdienās kļūsi tramīgāka un haotiskāka. Neapsoli sev izdarīt neprātīgi daudz. Ļauj lai rīkojās Tavs sirds cilvēks. Laiks, ko pavadīsiet divatā, būs neizmērojami vērtīgs.

 

Skorpions

Maldīsies un pīsies savos darbos un mērķos. Laiks Tevi uz mirkli apstādinās un lūgs ielūkoties tajā cik svarīgi un nopietni Tavi mērķi. Nedēļas vidū samazini skrējienu. Nedari to, par ko neesi pilnība droša. Atsevišķas situācijas un cilvēki var izraisīt īssavienojumu. Nedēļas beigās nomierināsies apkārtēja duna, samazināsies arī iekšējais satraukums. Nododies relaksējošām un attīrošām procedūrām.

 

Strēlnieks

Būsi raibu notikumu un azartisku procesu epicentrā. Kāds no tiem Tev pavērs durvis un jaunu un košu nākotni. Saņemsi mainīgus komentārus gan par sevi pašu, gan darbu, ko veic. Klausies un vērtē. Arī asā kritikā ir daļa noderīgas patiesības. Attiecībās ar cilvēkiem svarīga paļaušanās un uzticēšanās.  Kādā ļoti vērtīgā mijiedarbībā nāksies spert pirmo soli.

 

Mežāzis

Rāmi un mierīgi turpināsi darbu pie savam iecerēm. Nāks jaunas biznesa idejas un darba iespējas. Paši grūtākie ceļi pašķirsies, lai izdotos īstenot plānoto. Cilvēki un attiecības ar viņiem prasīs vairāk piepūles. No Tevis gaidīs iesaistīšanos, piedalīšanos un dinamisku notikumu apspriedi. Nav pats vieglākais darbiņš, taču mīlestības vārdā spēsi paveikt teju neiespējamo. Ja vien tā ir mīlestība. Ja vien tas Tev ir svarīgi.

 

Ūdensvīrs

Atbildīga un ļoti svarīga nedēļa. Tev ir skaidrs, ka tas, kur esi iesaistījusies, tikai pirmajā acu mirklī izskatās vienkārši un viegli. Mainīga finansiālā situācija turēs pie uzņemta kursa. Pieņem lēmumus tikai par to, ko esi pilnībā pārliecināta. Spontānas paļaušanās vien prasīs ilgākus atkopšanās darbus. Tu esi ļoti raibu un skaistu cilvēku ielokā. Ļauj, lai tie papildina Tavu dienu, nedēļu, mēnesi un dzīvi. Apmeklē sabiedriskus pasākumus, kuros virmo Tavas enerģijas.

 

Zivis

Jaunas zināšanas, cilvēki, informācija. Tas viss šajā nedēļa viegli stāsies Tavā ceļā un ar lielu prieku to ņemsi pretim. Nedēļas vidus var sagādāt mazas nebūšanas darba vietā, būs cītīgāk jāpastrādā. Kāds drosmīgāks vārds jāpārmij ar darba devēju vai partneri. Miers un smaids Tavā sejā mīsies ar vēlmi pabakstīt savu izredzēto. Lai vai kā - nedēļas beigās attiecībās ieviesīsies skaidrība un kārtība.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 

Publicēti Žurnālā IEVA