zodiac

Auns

Informācija pie Tevis plūdīs straumēm. Atver rokas un saņem to. Tā var noderēt gan šajās dienās, gan pēc mēneša. Būsi cilvēkos, gūsi daudz jaunus iespaidus. Iespējams, ka kāds solīs daudz vairāk, kā spēs īstenot. Jābūt vērīgai. Ja savai privātajai dzīvei veltīsi daudz vairāk laiku, tad draudzīgas un jaukas attiecības kļūs par romantiskām un mīļām. Esi kopā, skaties acīs.

Vērsis

Ļoti aktīvs nedēļas vidus. Neko neatliec uz rītdienu, jau šodien Tu vari pagūt izdarīt ļoti daudz. Sper soli un tver iespējas, kas stājas ceļā. Vari saņemt darba piedāvājumu, paaugstinājumu vai kaudzīti jaunus pienākumus. Tava profesionalitāte tiek augstu novērtēta. Attiecībās ar līdzcilvēkiem mazi un muļķīgi pārpratumi. Jo skaidrāka valoda, jo mierīgāka saruna. Tikai netaisi no mušas ziloni.

Dvīņi

Ikdiena ritēs mierīgi un bez spilgtiem notikumiem. Un tie nenotiks, ja Tu nedosies tiem pretim. Loti svarīgi paust iniciatīvu, spert soli, rīkoties. Apmeklē pasākumus, kurus apmeklē zinoši cilvēki ar līdzīgām interesēm. No viņiem saņemsi vērtīgus ieteikumus savai profesionālajai darbībai. Veiksmīgs laiks ilgtermiņa ieguldījumiem un lieliem un sirsnīgiem iesākumiem. Pieņem lēmumu, nebaidies no pārmaiņām.

Vēzis

Ļoti nopietna un dinamiska nedēļa. Turpināsi griezt biznesa dzirnavas sava izvelētajā virzienā. Tava ceļā trāpīsies pieredzējis un zinošs cilvēks. Kā ar burvju otas mājienu izdosies atrisināt jau sen samilzušas problēmas, kas velkas līdzi un neļauj mierīgi elpot. Daudz laiku pavadīsi ārpus mājām. Brīvajiem Vēžiem to pavadīs azartiskas un sulīgas iepazīšanās.

Lauva

Lauva ieņems cīņas pozīciju jau nedēļas pirmajās dienās. Jūti, ka mākoņi savelkas? Būs jāaizstāv savas idejas, jātīra ceļš no kavējošiem traucēkļiem. Vairāk jāanalizē, jādomā un jāvērtē sava rīcība un procesi kopumā. Radošā enerģija jāpietaupa citai reizei. Skriesi apkārt un risināsi kaut ko. Taču vai esi pavērtējusi cik tas patiešām svarīgi? Ko tas dod un ņem Tavai ģimenei?

Jaunava

Sirsniņa dauzīsies un mēle šaudīsies pie pašām mazākajām un nebūtiskākajām emociju trīsām. Tā iegrimsi ķibeļu risināšanā, ka vari palaist garam ko tiesām svarīgu. Lieli lēmumi saistībā ar finansēm. Lieli un pamatīgi ieguldījumi nākotnē, šodien prasīs nopietni papūlēties. Brīvdienu gaiss Tevī iepludinās jaunas emocijas un ļaus atsēsties un uzelpot. Daudz laiku pavadīsi kopā ar savu ģimeni.

Svari

Nāksies rīkoties drosmīgi un pārliecinoši. Šajās dienās Tu vari ielikt nozīmīgus pamatus kādam nākotnes projektam. Par Tavu darbu interesēsies ievērojami cilvēki. Pavērsies jaunas sadarbības durvis. Dosies komandējumā. Nedēļas beigās būsi daudz mierīgāka un mazāk uzmanību veltīsi darba lietām. Saņemsi mīlestības un laimes bagātinātas emocijas no sava sirds cilvēka.

Skorpions

Atbildīga un piesātināta nedēļa. Nāksies krietni pasvīst gan profesionālajā, gan privātajā sfērā. Svarīgi nepieņemt emocionālus lēmumus. Nedēļas pēdējās darba dienas prasīs no Tevis lielu koncentrēšanos. Būs jāsniedz atbildes, jāpaskaidro sava rīcība. Praktiska darbošanās pa māju Tevi nomierinās un atslēgs no dunošā pienākumu sloga. Ļaujies mīlestībai un mieram mājās.

Strēlnieks

Šajā brīdī Tavas rokās ir ļoti daudz kas. Tu vari ieviest būtiskas pārmaiņas savā dzīvē, vien griez to ratu, griez. Informācijas kanāls plaši atvērts. Ļoti aktīvi iesaistīsies jaunu zināšanu apguvē, lasīsi grāmatas, klausīsies lekcijas, apmeklēsi nodarbības. Par savu partneri uzzināsi daudz jaunu un vērtīgu. Kopā pavadītais laiks iezīmēs jaunu sākumu skaistā savienībā.

Mežāzis

Svarīgi vērtēt tos cilvēkus ar kuriem mijat vienu biznesa ideju vai darba galdu. Aiz Tavas muguras var notikt brīnumu lietas. Galva pilna idejām, acīs mirdz cerība. Tev jāpaļaujas uz savu iekšējo dzirksteli un jārīkojas tā, kā citreiz nebūtu gatava darīt. Sievietēm šajā nedēļā būs grūtāk harmoniski mijiedarboties. Ego spēlēs sevis cienīšanas lomu un ar to pamanīsies izraisīt partnera emociju viļņus.

Ūdensvīrs

Nedēļa sāksies ar nopietniem lēmumiem un diezgan pamanāmu rīcību. Tavā priekšā ir soļi, kas atstās būtisku nospiedumu nākotnē. Darba diena prasīs pārlieku daudz enerģijas. Tev patreiz tā nenāk atpakaļ tik daudz, cik tērē, tādēļ nopietni jāpadomā par atpūtu. Nedēļas nogale ļoti piemērota tam, lai sevi parādītu cilvēkiem, lai būtu kopā ar tiem. Priecājies, dejo, dzīvo ar smaidu. Un bagātinies no tā.

Zivis

Ja Tu spēsi pieturēties pie plāna, šo nedēļu pavadīsi bez lieliem pārsteigumiem. ir tikai neliels jautājums - kurš un kā spēs izveidot plānu Zivtiņai.  Jaunās nedēļas pirmās dienas ļoti raibas. Emocijas svārstīsies, vēlmes mīsies. Būs diezgan grūti koncentrēties uz pienākumu. Kaislīgi pulsēs seksuālā enerģija. Ar vieglu prātu iesaistīsies mīlas tīklos. Kāds darba kolēģis atstās jūtamus roku nospiedumus.

 

Sagatavojusi Astroloģe Rita Riekstiņa 

Publicēti Žurnālā IEVA